Skocz do zawartości
cru5h

Adapter MHL

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo przepraszam za dla Was pewnie głupie pytanie, ale jestem totalnym leszczem jeśli o te sprawy chodzi.

Czemu to ma służyć?

Chodzi o to, żeby grać na telewizorze w gry z Google Play?

Przyłączam się do pytania :)

Bo samo podłączenie dysku czy pendrive to chyba trochę mało jak na wydatek 200zl?

Do czego wykorzystujecie ten sprzęt? (Jakies konkretne przykłady poprosze :) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja podłączyłem pod Huba i wszystko działa jak należy tylko ze starym adapterem na USB 2.0. Po weekendzie nabędę adapter 3.0, więc sprawdzę jak się sprawuję. Gdyby tylko Note by na Windows 8..Wtedy można by było mówić o minilapotopie :). Android jest po prostu za ubogi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie co jest. Otrzymałem dziś adapter mhl oryginał samsunga mhl 2 i gdy podłączam pod telewizor Sharp Aquos 60 cali pokazuje się podłączono przewód hdmi i jest obraz z tela na tv i za chwilę odłączono kabel hdmi i nic nie ma na tv. Przy ponownych próbach nie pokazuje nic, a za jakiś czas jak podłączę jest znów podłączono - odłączono i w ogóle nie ładuje mi note 3. Mam też note 2 i jest to samo tylko że jego ładuje, ale problem z obrazem ten sam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atanor

Może spróbuj włożyć wtyk głębiej. U mnie też nie wykrywało na dwóch przejściówkach i właśnie to było problemem.

Wysłane z N-9005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze no wtykałem na full ileś razy i nic nie pomagało. Dziwne oryginał kable i dwa telefony i to samo. Może to mój telewizor nie współgra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech ktoś sprawdzi czy da się podłączyć oryginalny adapter MHL2.0 Samsunga do N3 z założoną obudową Neo Hybrid.

Byłem w sklepie i przymierzałem adapter innej firmy (Hama) i wszystko pięknie ale wtyczka była zbyt pękata.

Zadałem te pytanie w dwóch miejscach bo nie każdy czyta wszystkie tematy, a może ktoś będzie pisał o adapterze MHL2.0 Samsunga i przy okazji posiada obudowę Neo Hybrid.

Edytowane przez Kriestoobriadnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ta stacja nie jest kompatybilna z Note'm 1 N7000? Jeśli nie, z czego to wynika?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

MHL 2.0 jest kompatybilne wstecz z 1.0 więc będzie śmigać.

Dwie różnice między MHL1.0 a MHL2.0 - MUSISZ podpiąć dodatkowo ładowarkę do adaptera by wszystko działało no i starszy MHL obsługuje tylko 24fpsy a nie 60 jak nowy.

Ponawiam pytanko/prośbę:

Niech ktoś sprawdzi czy da się podłączyć oryginalny adapter MHL2.0 Samsunga do N3 z założoną obudową Neo Hybrid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi