Skocz do zawartości
cru5h

Adapter MHL

Rekomendowane odpowiedzi

b-ski

tu chyba najtaniej Smart Dock Multimedia Charging Stand FOR Samsung Galaxy Note II 2 S4 S IV I9500 | eBay, a powiedzcie jak się trzyma N9005 w tej stacji? pytam ponieważ samo gniazdo micro nie jest centralnie po środku telefonu a to ze względu na gnizado usb 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak za tą cenę spodziewał bym się oryginału a coś mi się zdaje, że będzie to podróbka jak się patrzy.

Chodzi o to czemu na fotkach specjalnie przymazane jest logo Samsung tak by nie było go widać w całości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do adapterów mhl2.0 na allegro - cena koło 65-80zl.

NIE warto. Wszystko podróbki z aliexpress. Lepiej samemu kupić adapter u źrodla za 25zl z wysyłką i poczekać te 15 dni.

Oszuści nie będą karmieni.

Wystarczy przed zakupem zapytać o dowód ze adapter pochodzi z dystrybucji samsung polska bo jest mase podróbek i każdy ze sprzedających (poza jednym) się wyłamał.

http://www.aliexpress.com/item/Free-Shipping-MHL-2-0-11pin-Micro-USB-to-HDMI-Female-HDTV-Adapter-Cable-for-Samsung/1164444881.html?x_locale=en_US&x_regin=PL&x_site=glo&c_tp=USD

Nabazgrane rysikiem na moim Samsungu Galaxy Note 3 i wysłane przy użyciu Tapatalka.

Edytowane przez Kriestoobriadnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy sprzedawca z linku, który podałeś dał Tobie takie zapewnienie (sprzedający z Chin)?

Wysłane z SGN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Link wstawiłem by każdy na szybko mógł porównać ceny z allegro za to samo tylko bez oszustów wciskających te adaptery jako oryginał.

Sam zamówiłem ten linkowany i czekam by go przetestować.

Nabazgrane rysikiem na moim Samsungu Galaxy Note 3 i wysłane przy użyciu Tapatalka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oki.

To proszę daj znać jak wyniki testu.

Wysłane z SGN3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj doszedł adapter mhl2.0 linkowany gdzieś tam w powyższym poście.

Jestem z niego zadowolony w 100%. Działa bez najmniejszego problemu. Faktycznie jest to mhl2.0 więc ładowanie telefonu jest dodatkiem a nie obowiązkiem.

Wydałem troszku ponad 20zł pomijając wszystkich ściemniaczy z allegro którzy oferują dokładnie to samo za 70zł pisząc że to oryginał.

Aktualnie czekam na taką małą przejściówkę by adapter dało się podłączyć do Note3 bez konieczności ściągania obudowy Neo Hybrid.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja dodatkowo zamówiłem ładowarkę, płaski kabel 150cm do podpięcia ładowarka - adapter oraz płaski kabel hdmi 2m no i tą przedłużkę by nie trzeba było ściągać obudowy. Wszystko w białym kolorze. Zapłaciłem 45zł za wszystko gdzie w PL dla przykładu ten sam kabel hdmi kosztuje 50zł (nietypowy kolor oraz jego płaska budowa).

Takie info dla kupujących pierwszy raz na aliexpress dx czy innych podobnych stronkach zwolnienie z podatku jest do kwoty 22€ a zwolnienie z cła do 150€. Należy zamawiać ilości wskazujące na zakup detaliczny do własnego użytku lub rozdania po rodzinie innymi słowy zakup 10 adapterów może być traktowany jako chęć dalszej odsprzedaży i celnicy zatrzymają towar o ile dana przesyłka zostanie wzięta na celownik i sprawdzona.

Na adapterze widnieje jak byk napis Samsung więc nawet jak zamówimy 1szt. i celnicy zatrzymają przesyłkę to tłumaczenie nie wiedziałem o podróbce itp nie są argumentami. Wprowadzamy na rynek do obrotu produkt ze znakiem zastrzeżonym gdzie chiński producent nie ma zezwolenia na używanie tego loga. Towar zostanie zatrzymany i zniszczony bez ponoszenia kosztów lub celnicy skontaktują się z firmą Samsung i wtedy w grę zaczynają wchodzić odszkodowania i problemy. Przypadki marginalne ale istnieją.

To tyle.

Edytowane przez Kriestoobriadnikow

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Mógłbyś być tak dobry i podać linka do tej przedłużki... mam Etui Neo Hybrid SPG i niektóre sprawy nie mogę podpiąć pod USB... będę wdzięczny.

Edytowane przez RAGman7

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zamówić takie dinksy jak poniżej ale nie obiecuje że będą działać z MHL2.0 (chodzi o ilość pinów - Samsung nie ma pojęcia ile PIN musi mieć gniazdo USB by adapter działał poprawnie). Oba powinny zmieścić się i wejść w gniazdo USB z założonym Neo Hybrid a jeśli nie to pilnik w dłoń i tyle.

Do mnie graty przyjdą koło 20 marca. Czekam na restock paru innych kabli i chcę by wszystko razem zostało wysłane.

S-What Micro USB Female to USB 3.0 Micro B TYPE Male Charging & Data Sync Adapter for Samsung Note 3 - Free Shipping - DealExtreme

Micro USB 5-Pin Female to Micro USB 9-Pin Male Adapter for Samsung Galaxy Note 3 N9000 - White - Free Shipping - DealExtreme

Kup sobie albo poczekaj na moje zamówienie i napiszę czy warto inwestować te parę zł na przedłużki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi