Skocz do zawartości
lump

Dell streak 5 restartuje sie po wymianie LCD

Rekomendowane odpowiedzi

lump

Witam ,stałem się szczęśliwym posiadaczem Dell Streak 5 z rozbitym LCD,zamówiłem nowy wymieniłem,po uruchomieniu telefon resetuje się (wyłącza z poziomu menu i włącza od nowa),sprawdzałem także na starym rozbitym i taki sam efekt,pociągnąłem go QDL Tool-em,procedura przebiegła pomyślnie do samego końca ale efekt był taki sam jak przed operacją.Jeżeli ktoś miał taki sam przypadek i sobie z tym poradził i chętnie podzieli się wiedzą to będę bardzo wdzięczny

Edytowane przez lump
    zly tytul

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co masz na myśli:

...wyłącza z poziomu menu i włącza od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lump
    Co masz na myśli:

Zle sie wyrazilem,telefon sie odpala pokazuje sie menu do odblokwania wyswietlacza potem zamigaja dolne klawisze i restart.co do tytułu ,,po wymianie LCD ,, to nie jestem pewien czy przed nie bylo takiego efektu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wibi

Może po prostu trzeba wgrać soft gdyż mógł się uszkodzić w momencie "zbicia" wyświetlacza.Spróbuj go włączyć w tryb recovery (klawisz Volume+ i - wciśnięty i wtedy Power) jeśli ekran zaświeci i się nie zresetuje to wskazało by to na soft?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli wrzucenie stockowego Froyo kończy się powodzeniem to można założyć, że soft na wbudowany flash wgrał sie poprawnie. Może masz problem z pamięcią na wewnętrznej karcie microSD?

U mnie rozsypały się jakiś czas temu partycje (konkretnie \data) i telefon się po prostu któregoś razu powiesił na czarnym logo Dell'a. Wcześniej sypał błędami podczas pracy.

Skoro dałeś radę wymienić ekran to wymiana wewn.karty będzie pikuś ;)

Na początek spróbowałbym jak sugeruje wibi:

1. Uruchom trzymając wciśnięty volume + i -, wylądujesz recovery, zrób mu factory reset.

2. Jeśli nie pomoże to wrzuć mu Streakmoda (alternatywne recovery) i spróbuj z jego poziomu wyczyścić wszystkie możliwe cache + wipe. Jeśli jest błąd na wewn. karcie Streakmod powinien o tym powiedzieć.

3. Jeśli jest błąd to albo zmienić kartę albo spróbować przeformatować. Ja zmieniłem i mam teraz 16GB pamięci wewnętrznej ;)

4. Jeśli to nie pamięć wewn. to nie bardzo wiem co to może być ale spróbowałbym z poziomu Streakmod'a wrzucić inny soft.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi