Skocz do zawartości
veimus

Instalacja nandroid na Defy

Rekomendowane odpowiedzi

veimus

Witam!

Chciałbym zainstalować w swojej Defy np "nandroid" do backupu i restore :) Mam już system ustawiony "pod siebie" ale zdarza się, że zawsze coś namieszam i wtedy instalka od nowa.

Czytałem jeden tutorial odnośnie nandroid na wiki, ale wiele sie nie dowiedziałem, bo tam był opis wykonania kopi i restore, a nie sam proces instalacji narzędzia na telefonie :|

Byłbym bardzo wdzięczny za każda pomocną informacje :)

Podobno płatna aplikacja "ROM Manager" ma mozliwość wykonania kopi systemu nandroid backup, czy ktoś to testował i poleca ? Zastanawiam się nad jej kupnem.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Instalacja ogranicza się do apk, trwa 3s. Do wyboru masz juz kilka różnych recovery. Ściągnij, zainstaluj, używaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pjfox

ja używam System Recovery (taka zielona 'kulata' - tj. okrągła - ikonka).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    veimus

A czy wie ktoś jak na stałe zastąpić standardowe recovery na to z Clokwork Mod Recovery? Bo zawsze jak cche wejśc w to recovery to musze włączyć system otworzyć ich aplikacje Recovery System i tam kliknąc "Recovery Boot" no ale jak namieszam tak, że system się nie będzie chciał włączyc to zonk, bo tak tylko standardowe rekowery sie włącza jak używam "Power + Vol down" :|

---------- Post dołączono o 19:31 ---------- Poprzedni post napisano o 19:30 ----------

ja używam System Recovery (taka zielona 'kulata' - tj. okrągła - ikonka).

No to z Clockwork Mod Recovery ? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam!

Chciałbym zainstalować w swojej Defy np "nandroid" do backupu i restore :) Mam już system ustawiony "pod siebie" ale zdarza się, że zawsze coś namieszam i wtedy instalka od nowa.

Czytałem jeden tutorial odnośnie nandroid na wiki, ale wiele sie nie dowiedziałem, bo tam był opis wykonania kopi i restore, a nie sam proces instalacji narzędzia na telefonie :|

Byłbym bardzo wdzięczny za każda pomocną informacje :)

Podobno płatna aplikacja "ROM Manager" ma mozliwość wykonania kopi systemu nandroid backup, czy ktoś to testował i poleca ? Zastanawiam się nad jej kupnem.

Pozdrawiam :)

Przyłączam sie do prośby przedmówcy - pomóżcie znaleźć info odnośnie instalacji nandroida - szukam szukam i instalacji jako takiej nigdzie nie mogę znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Darmach, masz opis w tym temacie. Nic więcej nie potrzebujesz. Jeśli nie rozumiesz to nie zabieraj się za to.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Instalacja ogranicza się do apk, trwa 3s. Do wyboru masz juz kilka różnych recovery. Ściągnij, zainstaluj, używaj.

Haha, a faktycznie nie zauważyłem :D

Nie ma tu za wiele do rozumienia ,) na galaxy instalacja recovery z samdroidmoda to była dużo większa rzeźba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi