Skocz do zawartości
pacyfist

Radi i SPL a zmiana systemu z 1.5 bez Sense

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przesiadłem się niedawno z Samsunga I5700 (tam sobie radziłem z wgrywaniem systemu) na Magica i niestety mimo wielu godzin wertowania forum nie bardzo ogarniam ten sprzęt:/

Kupiłem magica 32A z systemem 1.5 bez sense chciałbym go teraz zmienić na jakiś normalny system. zastanawiam się nad dwoma:

1. http://forum.android.com.pl/f105/32a-3-22-cyanogenmod-6-blueeye-remix-40375/

2. http://forum.android.com.pl/f105/32a-32b-3-22-ginger-yoshi-1-0-rc4-android-2-3-2-a-49073/

jestem na takim etapie że udało mi się zrootować telefon metodą one click metodą z tego opisu (ROOT dla HTC Magic - one click – Wiki.android.com.pl). mogę już wchodzić do recovery.

w fastboot wyswietla mi się :

PVT 32A Ship S-ON H

HBOOT-1.33.0010

CPLD-12

RADIO -3.22.20.17

I tutaj pojawia się problem, jaki opis Roomu bym nie wszędzie są określenia "Stare radio" "nowe radio". A ja nigdzie nie mogę znaleźć informacji jakie numery to nowe radia a jakie stare:wstyd:. znalazłem kilka poradników na Upgrade i Downgrade (więc z mechaniczną częścią bym sobie poradził) ale nie wiem jakie radio wgrać u siebie żeby nie uceglić telefonu. Byłbym wdzięczny za przystępne wytłumaczenie jak ma się sprawa z tymi radiami.

Czy dobrze rozumiem że jak się uporam z tematem radia (wgrania nowszego/starszego :facepalm:) to wystarczy już wgrać odpowiedni ROM ?

Proszę o pomoc bo sam nie dam rady:padam:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź, rozjaśniłeś mi sporo.

Czyli rozumiem że radio mam stare i jeżeli chodzi o nie to mógłbym wgrać ten ROM z Froyo o którym pisałem.

Ten Froyo ma wymagania "SPL i Radio STARE"

A jak się ma sprawa z SPL? napisałeś "SPL Nowe 1.76.2007, SPL Stare 1.33.2010" ja mam w tym momencie HBOOT-1.33.0010, to jest jakaś jeszcze inna wersja ? jeżeli dobrze rozumiem to teraz wgrywam 1.33.2010 bez zmiany radia i powinno być ok?

Jest jeszcze inny sposób na zmianę SPL niż przez program SDK ?? bo coś nie chce ten program współpracować ze mną i moim kompem.

Dziękuję.

Pozdrawiam

................................................................................

Edit 15.02.2011

Operacja udana telefon cały;)

Dzięki wielkie za pomoc

Temat do zamknięcia

Edytowane przez pacyfist

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x