Skocz do zawartości
DROID

ROM [JB] MIUI v5 3.9.20 #2 Unofficial Port [4.1.1]

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Czy mógłby ktoś wysłać mi ten ROM bo wchodzę na download a tutaj wita mnie napis removed... :facepalm3: Zależy mi na tym ROMie. Szukam go już ładny miesiąc ale nigdzie go nie ma :<

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edi194

@up Tutaj masz build który mi udało się znaleźć https://www.androidfilehost.com/?fid=23159073880933476 (z tego co pamiętam ten sam miałem na swoim) później wrzucasz to Dev-Host - miui.v5-3.9.20-OTA-#2_xpirt.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service i jest tak jak być powinno :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A więc tak pobrałem obie paczki chciałem sobie wypakować boot.img aż tu nagle powitał mnie piękny błąd winrara...

C:\Users\Frodo\Downloads\miui-v5-3.9.20_20131003.1528-xpirt.zip: Archiwum jest uszkodzone

C:\Users\Frodo\Downloads\miui-v5-3.9.20_20131003.1528-xpirt.zip: Błąd sumy kontrolnej w C:\Users\Frodo\Downloads\miui-v5-3.9.20_20131003.1528-xpirt\data\preinstall_apps\VoiceAssist.apk. Plik jest uszkodzony

C:\Users\Frodo\Downloads\miui-v5-3.9.20_20131003.1528-xpirt.zip: Archiwum jest uszkodzone

Po czym kasuje się folder META-INF... Wie ktoś co z tym fantem zrobić ? Mam jeszcze pytanie czy jak wypakuje rom do kuchenki i spakuje go ponownie to ruszy mi jakoś czy nie ma szans ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spróbuj ściągnąć jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ściągałem to n razy nic nie dało dodam że po naprawieniu folderu w WinRAR i przepakowaniu go do ZIP oczywiście znika mi folder META-INF ze skryptem instalującym jest możliwość to zainstalować jakoś inaczej ? ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Już nie :(

Najnowsza jego wersja (MIUIv5 3.12.27 [uNOFFICIAL protou] [03.06.2014]) dostępna jest tu: Dev-Host - MIUIv5_ger_eng_chin_ProtouTest.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service

Próbowałem wgrać ten rom ale po telefon na logo MI utknął :( i tak pozostał, nie wiem czemu (poprzednio jechałem na ViMiRo 3...). Wróciłem do porzedniego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi