Skocz do zawartości
michalkilarski

i9100 4.4.1 OMNI LINARO-SABERMOD

Rekomendowane odpowiedzi

Wgrałem... I co chwila komunikat "zamknięto..." tę lub inną akcje głównie te z Google (plus i inne) czyżby gapsy groźny się z romem ?

Wytapatalkowane z SGS II

Zachowałeś kolejność wgrywania romu i gapps oraz czy robiłeś wipe - tak naprawdę to full wipe.

I jakie wgrywałeś gappsy. Powinieneś wgrać gappsy te które podałem bo one sa w katalogu nadrzędnym tj.

https://www.mediafire.com/folder/l2g14xvvg6no0/i9100%20LINARO-SABERMOD%20BUILDS#p2wkd23ceg3lc

i katalog gapps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jabel
    Wgrałem... I co chwila komunikat "zamknięto..." tę lub inną akcje głównie te z Google (plus i inne) czyżby gapsy groźny się z romem ?

Wytapatalkowane z SGS II

opcja programistyczne - przestaw "czas wykonywania" na Dalvik - mi sie tak popsuło jak zmieniłem na ART.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@jabel a po zmianie na art zrobilec wip cesch czy jak to sie tam pisze. Bo ja zrobilem i apki optymalizowal ok 10minut zamiast 1minuty jak to ma zmiejsce przy uzyciu dalvik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jabel mam ustawione na dalvik... Wgrałem jeszcze raz gapsy i pomogło...

Wytapatalkowane z SGS II

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jabel

@up

robiłem

i optymalizuje apki i nadal wywala na ART :/

---------- Post dołączono o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

nowy build z 30tego:

https://www.mediafire.com/folder/p2wkd23ceg3lc/i9100%20OMNI%204.4%20Linaro-SaberMod

Edytowane przez czysty76
    nie cytujemy posta poprzedzającego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewabem5

załadowałem dzisiejszą wersje - chodzi bardzo ładnie, nic nie zacina, początkowo nie chciał synchronizowac po wi-fi kontaktów i kalendarza ale po restarcie wszystko poszło szybko

aparat (foto i video) działa

jest tylko jedno ale: nie mam roota i nie mogę nic zrobić root explorerem >:(

a czym zrootowac? chyba niczym :PP

---------- Post dołączono o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

załadowałem dzisiejszą wersje - chodzi bardzo ładnie, nic nie zacina, początkowo nie chciał synchronizowac po wi-fi kontaktów i kalendarza ale po restarcie wszystko poszło szybko

aparat (foto i video) działa

jest tylko jedno ale: nie mam roota i nie mogę nic zrobić root explorerem >:(

a czym zrootowac? chyba niczym :PP

---------- Post dołączono o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

zwracam się z prośbą do moderatora:

zawsze ładuje mi post dwa razy - dlaczego?

zawsze edytuje-usuwam jeden, ale to męczące, jeżeli to moja wina to co mam zrobić?

po odczytaniu bardzo proszę o usunięcie - dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ewabem5

@up

właśnie w międzyczasie wgrałem i teraz root explorer nie działa i wyświetla, że nie ma roota ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

u mnie podobnie bylo po aktualizacji Omni do wersji z 30.11. odinstalowalem SuperSu, wgrałem ponownie SuperSu z Google Play, potem w recovery wgrałem plik z mojego postu wyżej i było ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi