Skocz do zawartości
Gość

Czy ładowarka samochodowa jest w stanie nadąrzać z ładowaniem telefonu podczas korzystania z GPSa?

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak w temacie. Testował ktoś nawigację z podłączonym ładowaniem ? Interesuje mnie czy ładowarka samochodowa jest w stanie ładować telefon, podczas korzystania z nawigacji. Mowa tu o dłuższych trasach.

Jak wygląda sytuacja z grzaniem się telefonu w tym czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ładowarkę samochodową noname z allegro, w telefonie włączony Yanosik i często drugą nawigację (wtedy Yanosik w tle) i telefon podczas jazdy ładuje się.

co do grzania to nie mam pojęcia, ponieważ średnio mnie to interesowało. Co za różnica czy telefon podczas korzystania z nawigacji grzeje się?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    o za różnica czy telefon podczas korzystania z nawigacji grzeje się?

Raz, że byłem ciekaw jak się zachowuje wtedy telefon, a dwa kiedyś podczas ładowania telefonu w domu, coś się zawiesiło i telefon zamiast się ładować grzał się niemiłosiernie, dobrze, że w porę zareagowałem, bo nie chce myśleć jakie mogły by powstać szkody...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie na 3-godzinnej trasie telefon spokojnie potrafi się doładować z 40 do 100% (Yanosik+ AM lub Sygic).Żeby się przy tym jakoś specjalnie grzał to nie zauważyłem.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kolego ja poruszylem ten temat ladowania przy obaciazeniu

http://forum.android.com.pl/f946/stacja-dokujae-ca-349515/index4.html

zainstaluj ten programik co jest w moim poscie i daj znac jaki masz prad ladowania

moze sie wkoncu dowiem bo wiekszaosc to duzo bajek pisze a nie ma pojecia.

ps jaka masz ladowarke? i jaki ma max prad ladowania? i jaki kabel?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie jestem na etapie poszukiwania ładowarki i uchwytu do Z1 do auta. Bo poprzednie akcesoria sprzedałem razem z swoją Xperią T. I odrazu powiem - oryginalna ładowarka AN400 - przy włączonej transmisji danych, gps z włączoną nawigacją tom tom - niestety nawet przy najciemniejszym wyświetlaczu nie była w stanie ładowac fona w czasie jazdy. Ja miałem tam poustawiane czeste synchronizacje, śledzenie google maps itd. Słowem dużo się działo w tle a szybko się położenie zmieniało. To zapewne powodowało iż szybciej się rozładowywała niż ładowała. W przypadku Z1 rozmyślam zakup AN401 - nie wiem czy coś lepiej będzie ale zobaczę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie dlatego napisałem ten temat bo ma ładowarkę AN300 gdzie

IN - 12/24V 850mah

OUT - 5V 700mah

Nie testowałem jej jeszcze, tym bardziej, nie satysfakcjonuje mnie ładowanie poprzez usb.

Pytanie do tych co idzie im ładowanie podczas korzystania z nawigacji. Jaka ładowarka ? i Jakie ma parametry ?

kolego ja poruszylem ten temat ladowania przy obaciazeniu

Stacja dokująca

zainstaluj ten programik co jest w moim poscie i daj znac jaki masz prad ladowania

moze sie wkoncu dowiem

Chętnie bym ci pomógł, ale nie potrafię ogarnąć tego programu. Po za jakimiś ustawieniami żaden wykres mi nie wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    liftlodz

Owszem ładowarka jest w stanie ładować telefon podczas korzystania np z nawigacji, tyle że musi mieć prąd ładowania ok 2A

tapnięte z zetjedynki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam AN401 i na trasie ok 4h ładuje od 10% do 30%. Z włączoną AM lub Google Maps

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A to ciekawe, bo AN400 i AN401 Mają ten sam prąd ładowania. Skąd jednym ładuje a innym nie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi