Skocz do zawartości
Gość

Czy ładowarka samochodowa jest w stanie nadąrzać z ładowaniem telefonu podczas korzystania z GPSa?

Rekomendowane odpowiedzi

nikomu nie naładuję, testowałem dziś z oryginalna ładowarka sieciowa programem current widget i prąd lądowania w spoczynku był 1200 mA a podczas grania spadał do - 300mA wiec niestety ale z1 sa strasznie prądożerne

ładowarki poniżej 800mA niema co podłączać, od razu wyskakuje info ze zmnien ładowarkę bo prąd lądowania jest mniejszy niż poboru

w sklepie apple kupilem ladowarke sanochodowa z dwoma usb 1A i 2A za 60zl i sciema bo max prad jaki daje to 1200mA w spoczynku telefonu.

---------- Post dołączono o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Właśnie dlatego napisałem ten temat bo ma ładowarkę AN300 gdzie

IN - 12/24V 850mah

OUT - 5V 700mah

Nie testowałem jej jeszcze, tym bardziej, nie satysfakcjonuje mnie ładowanie poprzez usb.

Pytanie do tych co idzie im ładowanie podczas korzystania z nawigacji. Jaka ładowarka ? i Jakie ma parametry ?

Chętnie bym ci pomógł, ale nie potrafię ogarnąć tego programu. Po za jakimiś ustawieniami żaden wykres mi nie wyskakuje.

dodaj widget na pulpit i bedzie ci pokazywac albo tu masz inny program

https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw

Battery Monitor Widget spróbuj tego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

post-152950-14255735153879_thumb.png

ładowarki poniżej 800mA niema co podłączać, od razu wyskakuje info ze zmnien ładowarkę bo prąd lądowania jest mniejszy niż poboru

Ciekawe informacje ci wyskakują, ja takich nie miałem a ładowałem ładowarką od mw600 (bodajże mm 550mAh) i w spoczynku telefon się spokojnie ładował.

dodaj widget na pulpit i bedzie ci pokazywac albo tu masz inny program

https://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw

Battery Monitor Widget spróbuj tego

Udało mi się obydwa zapodać i podłączyłem ładowarkę i prąd wzrósł do ponad 800mAh.

Nie wiem czy o to ci chodziło, ale masz zrzuty:

1. Po wybudzeniu.

2. Podczas "przeglądu" telefonu.

3. Podczas ładowania

post-152950-14255735153489_thumb.jpg

post-152950-14255735153714_thumb.jpg

Edytowane przez Gość
    Zdjęcia, filmy, Logi itp. proszę zamieszczać w spoilerach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem w euro rtv agd ładowarkę sam. usb Hama 1A i wystarcza przy dużym obciążeniu.

wysłane z sony xperia z1 przez tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi została po HTC ONE (tam też był podobny problem z ładowaniem podczas nawigacji) ładowarka HTC CC C300 i ona daje radę Z1 naładować podczas działania nawigacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ładowarka samochodowa 12V 2A, z dodatkowym gniazdem usb. Kabelek spiralka, magnetyczny. Cena 10USD.

12V DC VPA w/ Single Port USB-A and Coil Cord Magnetic Car Charger for Sony Xperia Z1 C6903 L39h, Premium In-Vehicle Charger

Post wysłany z Nexus 7 3G za pomocą aplikacji Tapatalk Pro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie od niedawna zacząłem sie interesować ładowarką samochodową do fona tak czytam,czytam i zabardzo nie wiem jaką mam wybrać,tzn.zależy mi tylko na korzystaniu z navi podczas jazdy i nic więcej(żadnych dodatkowych w tym czasie wodotrysków)mógł by mi ktoś wskazać jakąś konkretną która by mnie zadawalała..........i jeszcze jedno pytanie,lepiej podłączyć kabelkiem bezpośrednio w usb lub może być tym magnetycznym........(?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Odnośnie magetyków to różnie bywa zależy jak trafisz http://forum.android.com.pl/f946/kabel-magnetyczny-do-a-adowania-402625/index4.html#post3754917 a w ładowanie 800 mAh ładowarką z włączoną nawigację nie wierze, tam samo trudno mi uwierzyć w 1000 mAh jeżeli fabryczna sieciowa ma 1500 mAh.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra chyba jednak przez usb a odnośnie tej ładowarki to ile musi mieć min.mili/ah żeby podczas korzystania z navi(tylko)podładowywała.........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kechup

Dedykowana ładowarka samochodowa Sony ma 1200 mA i ja bym poniżej tej wartości nie schodził - sam używam ładowarki od tabletu Samsunga która ma 2000 mA i tak jak pisałem w tamtym temacie po microusb telefon ładuje mi się zawsze nie ważne ile aplikacji uruchomię, po magnetyku niestety trafiłem na chiński badziew.

ps. Z tym odpalaniem tylko nawigacji to proponuję oprócz samej nawigacji odpalać programy typu Yanosik czy Rysiek które w tle ostrzegają na bieżąco co się dzieje na drodze i w krzakach :) . Teraz w Yanosiku zrobili pływający przycisk do zgłaszania który jest widoczny gdy aplikacja jest w tle jak dla mnie bardzo fajna opcja która zwiększy ilość zgłasznych komunikatów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok widzę że tutaj nic się nie działo dawno może ktoś zarzucić linka albo nazwę do ładowarki tak do 70zł (oczywiście im tańsza tym lepsza byle działałą dobrze z Z1) której używa i jest w stanie utrzymać z1 z Automapą na pokładzie włączoną przy życiu podczas 6-7h podróży? Dzięki z góry za tydzień wyjeżdżam i potrzebuję jednak Z1 jako nawigację bo poprzednia odmówiła posłuszeństwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi