Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
wmk3

Cyanogenmod 11 for LG P760/P765 (unofficial)

Rekomendowane odpowiedzi

Z wieloma brakami w tym romie się godzę, to dopiero pierwsza wersja a i tak działa świetnie. Ale mam jeden problem, który mnie bardzo denerwuje. Za każdym razem włącza się stockowa klawiatura zamiast używanej przeze mnie swiftkey. Próbowałem przeinstalować swiftkey ale nie pomogło. Czy ma ktoś jakieś pomysły jak to naprawić?

Rozwiązany problem: dodałem przez przypadek swiftkey do listy hibernacji w greenify

Edytowane przez mmm7mmm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wmk3

Ja uzywam Swype i nie mam takich problemow. Pewnie cos nie tak z swiftkey.

Teraz mi sie przypomnialo ze kiedys mialem podobnie, przyczyna bylo instalacja programu do wywalania z autostaru programow i tam zaznaczylem Swype, efekt byl taki ze wygaszeniu ekranu powracalo mi klawiatura systemowa bo Swype nie bylo juz w pamieci.

Edytowane przez wmk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze Ci przy restarcie przedstawiło na dalvik, tak pisze twórca xposed framework :-P

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok

Witam. Czy moze ktos sprawdzic czy dzialaja APN-y to znaczy czy mozna je konfigurowac lub usuwac...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodać mogę, edytować i usuwać już nie.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z tym Dalvik i art? Bo też używam xposed framework z powodzeniem, a żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem, to Dalvik to źle? ; \

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem - chodzi płynnie, Xposed Framework w ogóle nie działa. Zresztą oni piszą,ze nie powinno się tego na CM używać. Wywaliłem. Z kartą SD jest dobrze - jest widoczna i zdjęcia też są z niej widoczne.

Powie ktoś jak wywalić szukarkę z pulpitu bo nie znajduje opcji

Edytowane przez piniasty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok
Dodać mogę, edytować i usuwać już nie.

No właśnie ja mam Plusa i dwa APN-y mms i muszę jeden usunąć żeby odbierać i wysyłać MMS-y, a tu lipa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wmk3

Orange ma 3 punkty Mms, swój i 2 innych operatorów wirtualnych i przecież da się przełączyć który ma być aktywny dla Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MTok

Moge wybrac tylko APN internet a APN-u MMS nie moge zmienic, usunac ani edytowac..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi