Skocz do zawartości
wmk3

Cyanogenmod 11 for LG P760/P765 (unofficial)

Rekomendowane odpowiedzi

O co chodzi z tym Dalvik i art? Bo też używam xposed framework z powodzeniem, a żadnych nieprawidłowości nie zauważyłem, to Dalvik to źle? ; \

To sa dwie maszyny wirtualne, art to twor Google bodajze, bo Oracle mialo "ale" co do Javy i dalvika wlasnie. Podobno ma byc dwa razy szybsza i chyba na razie opinie te sie potwierdzaja. Powiem szczerze, ze poczekam jeszcze z tydzien - dwa i sam chyba sie w koncu przekonam do odblokowania bootloadera. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok . Już mi widzi kartę a raczej cały czas widziało tylko jakoś dziwnie:zdziwko: Menadżer widzi SD zewnętrzną i pamięć wbudowaną Total comander już nie - wbudowana i owszem ale zewnętrzna jako katalog(skrót?) w katalogu głównym systemu. Co gorsze AutoMapa (a pewnie i inne programy) nie widzi zewnętrznej SD i instaluje mapy w pam. wbudowanej . Też tak macie czy ja czegoś nie ogarniam;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam taki problem dwa razy już instalowalem i ciągle problem z dotykiem występuje znaczy niby działa ale z dużym opóźnieniem albo trzeba kilka razy kliknąć w jedno miejsce ma ktoś tak jeszcze??

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Testowałem dzisiaj GPS w drodze do pracy i du*a. Czasem się jedna satelita pokazała jakaś ale poza tym nic. Ani szybkości przemieszczania, ani pozycji - nic. Cóż.. potestuję jeszcze trochę ale obawiam się,że będę musiał wrócić do Luminy - jak na razie najlepszego romu jaki miałem. Szkoda,ze nie widać nowych wesji tegoż.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Teraz znow przetestowalem GPS. Zimny start okolo minuty fix na 5 satelitow, dokladnosc do kilku metrow, sygnal nie znika.

---------- Post dołączono o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Teraz kolejny pomiar GPS goracy start 8/10 w 45 sekund. Jak dla mnie GPS dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O co chodzi z tym zimnym i gorącym startem oraz z fix-em?? Wytłumacz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć rzetelnie i obiektywnie czy jest sens odblokowywac bootloader dla tego romu? bo w gaszczu tych podstron tak naprawde nie wynika nic konkretnego.... znow jeden wielki temat o wszystkim i o niczym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

Zimny start gdy system pobiera sobie dane z sieci A-GPS i szuka satelitow od poczatku. Goracy start gdy dane pobrane sa wazne i juz jakis czas temu znalazles satelity/polozenie i system juz to ma wiec szybciej wowczas lapie fixa satelit. Stad zimny start trwa dluzej, kolejne fixy lapie juz szybciej. Jak ktos chce doczytac dokladnie to prosze :

http://p d a c lu b .pl/forum/pocket-pc-gps-ogolnie/ttff-hot-start-cold-start-fix-o-co-tu-chodzi/

---------- Post dołączono o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć rzetelnie i obiektywnie czy jest sens odblokowywac bootloader

Pytanie wiele razy walkowane w innych watkach/dzialach. Bez sensu odpisywac bo jedni powiedza ze warto inni ze nie. Kazdemu sie nie dogodzi. Twoja decyzja albo odblokwoanie i sprawdzenie samemu albo dac sobie spokoj.

Edytowane przez wmk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ProBay

Mam problem z ROMem, otóż za każdym razem kiedy na dłużej odłożę telefon wyłącza się i nie daje oznak życia. Musze wyciągać baterię, albo trzymać go na ładowarce wtedy wszystko jest ok, myślałem że to wina podkręcania ale ustawiłem takty na 300-1008 a problem dalej występuje, to mój pierwszy CM więc nie znam się na tym, jakieś rady?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    minol

Ja po kilku dniach zauważyłem dziś, że bateria nie doładowuje się do 100%, zatrzymuje ładowanie na 94% (ładowałem całą noc, w tle nic nie chodziło i nie drenowało baterii). Wcześniej tego nie zauważyłem, bo nie miałem na statusbarze procentowej baterii. Wcześniej nie spotkało mnie to na żadnym innym ROMie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi