Skocz do zawartości
wmk3

Cyanogenmod 11 for LG P760/P765 (unofficial)

Rekomendowane odpowiedzi

Lehef

Czyli CWM powinno być w wersji 6.4.1.0?

Miałem dotykowe CWM, sflashowałem to ze strony autora i z dotykowego zrobiło mi sięna niedotykowy ale w wersji 6.0.4.5

Rozumiem, że tego nie mogę użyć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pimpus
    Mam problem z ROMem, otóż za każdym razem kiedy na dłużej odłożę telefon wyłącza się i nie daje oznak życia. Musze wyciągać baterię, albo trzymać go na ładowarce wtedy wszystko jest ok, myślałem że to wina podkręcania ale ustawiłem takty na 300-1008 a problem dalej występuje, to mój pierwszy CM więc nie znam się na tym, jakieś rady?

Ja mam tak po restarcie, i co restart musze instalowac od nowa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zimny start gdy system pobiera sobie dane z sieci A-GPS i szuka satelitow od poczatku. Goracy start gdy dane pobrane sa wazne i juz jakis czas temu znalazles satelity/polozenie i system juz to ma wiec szybciej wowczas lapie fixa satelit. Stad zimny start trwa dluzej, kolejne fixy lapie juz szybciej.

Chyba się wyjaśniło. Testowałem przez drogę z pracy i po ok 20 minutach zaczęło mi działac. Wcześniej widziało jakieś satelity ale nie było sygnału, potem nagle zaskoczyło i lista satów wróciła do normy, glonass-y też. Także chyba tez mogę stwierdzić,że działa. 24h minęły od instalacji, mam zainstalowane wszystkie moje programy i póki co działa bez zarzutu. pięknie i szybko. Antutu prawie 12000.

Brakuje trochę ustawień które są w innych romach ale może to się zmieni. Poczekamy - zobaczymy. Nie piszcie o tym framework-u bo nie działa ;)

Edytowane przez czysty76
    do podziekowan jest ssytem piwny, nie piszemy dziekuję tylko stawiamy wirtualne piwo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3
    Nie piszcie o tym framework-u bo nie działa

Framework dziala ale dzisiaj wypuscili nowa wersje ktora nie dziala ;) Trzeba zainstalowac wczesniejsza wersje i nie robic aktualizacji i wszystko dziala.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolega mial chyba na mysli, ze nie dziala na ART :D

message delivered.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. ma ktoś pomysł ,jak zamienić kartę micro sd z pamięcią wewnętrzna?:) probowałem paru apek ze sklepu , i nie reagują ;/ tylko tej opcji no i paru konfiguracji w ustawieniach brakuje, ale w 100% najlepszy ROM jaki powstał! :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sprawdzalem ukladu partycji na tym romie, ale skrypt init.d do zamiany pamieci z tego forum powinien dzialac, nie gwarantuje bo sam nie probowalem.

message delivered.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Framework dziala ale dzisiaj wypuscili nowa wersje ktora nie dziala ;) Trzeba zainstalowac wczesniejsza wersje i nie robic aktualizacji i wszystko dziala.

aha... no to ja pewnie instalowałem ta co nie działa :) Która dokładnie jest ta działająca? (mozna zapodać link ;) )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wmk3

W pierwszym poscie dalem link do APK XPOSED dzialajace na L9. Nie aktualizowac do nowej wersji bo przestaje dzialac.

---------- Post dołączono 04-12-13 o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano 03-12-13 o 22:27 ----------

W weekend ma byc nowa wersja juz z czescioma poprawkami.

Edytowane przez wmk3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oberos

Po 1 dniu uzytkowania widze 2 bledy.

Na moim L9 dzieje sie to samo co na kazdym poprzednim cm a mianowicie bateria zlatuje 10% na 1,5 h przy czym 70% z tego to zuzycie wyswietlacza a mam go tylko na 30 %. NFC mam na off. Na stocku oraz na modyfikowanej wersji stocka takiego czegos nie bylo. System trzymal 1,5 dnia a byl dosc intensywnie uzywany.

A teraz mniejszy acz nader irytujacy blad. Jestem slepy czy nie ma apki do obslugi radia FM ? :)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi