Skocz do zawartości
Nomad_

Brak wyboru opcji LTE w LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

To co producenci zaczynają robić to już dopiero przesada. Dziwne flagi u Samsunga, wyłączone LTE u LG... Radzę wam wgrać jakieś niezależne oprogramowanie - np. CyanogenMod, tam LTE powinno działać.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nomad_

Wiesz, gdybym za przeproszeniem w poważaniu miał polską dystrybucję i gwarancję bo wiedziałbym wcześniej co odwala LG, to po prostu kupiłbym za 350-400zł taniej na allegro wersję europejską i tyle >:( Ehh... Może to jest kwestia dogadania się w relacji operator-producent. Poczekamy zobaczymy. Postaram się zrobić test wkładając kartę z Play, jak pojawi się aktualizacja to "pół biedy". Trzeba będzie poczekać, aż Orange się dogada z LG i wypuszczą to samo albo zmienić operatora. No chyba że ta łatka od Play jest ogólna i po jej zainstalowaniu LTE działało by również w Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rp1986

No na cm lte dziala. W wersji z wolnego rynku nie ma w sporcie sterowników lte wygranych bo taka jest umowa z operatorami. To mi powiedział konsultant z lg.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja proponuję najpierw wejść w Menu>Centrum Aktualizacji> Aktualizacja Aplikacji. Może tak jak ja nie wszyscy pomyśleli, że te ustawienia będą w aktualizacjach aplikacji. Jak tam nie ma to wpisać w dialerze *#*#4646#*#* wybrać informacje o telefonie i tam na dole ustawić sobie GSM/WCDMA/LTE.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rp1986

O tym nikomu raczej przypominać nie trzeba.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba *#*#4636#*#*. Ale ponoć restart urządzenia powoduje powrót do wcześniejszej opcji. Piszę ponoć bo nie wiem, ja mam wybór LTE w opcjach sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edek66

wsadzilem do swojego telefonu z play zdebrandowanego karte orange lte zniklo, na karcie plus jest lte, może to jest tak ze skoro orange nie ma lte to nie ma opcji wyboru

Tapatalk

Edytowane przez edek66

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nomad_

Rozumiem, że po włożeniu karty z orange pojawiło Ci się takie menu jak mi w 1 poście czyli GSM/WCDMA a po włożeniu plusa GSM/WCDMA/LTE?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KriX

Lte jest widoczne tylko na kartach obsługujących LTE

Tapnięte z mojego LG G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
edek66

tak, dokładnie, z tym ze po zdebrandowaniu telefonu musiałem wgrac tą latke z centrum aktualizacji żeby mieć opcje lte

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi