Skocz do zawartości
Nomad_

Brak wyboru opcji LTE w LG G2

Rekomendowane odpowiedzi

Nomad_

No i wszystko jasne. To operator daje d... A niejasności w LG podkręciły całą atmosferę :P Wystarczy przejść do Play i będzie LTE. Kolejny argument, żeby zostawić to Orange... Ciekawie mnie Mobile Vikings, która wchodzi od 4 grudnia. Skoro wystartuje na infrastrukturze P4(Play) to chyba LTE powinno być :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To LTE w Play i tak bez szału jest... Plus ze swoim LTE zdecydowanie wygrywa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    edek66

ja w t mobile hspa czy tam hspa+ mam dwa razy taka prędkość co w play lte, nie warto brać lte w play

Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nomad_

Okej, wsadziłem kij w mrowisko ;) Już nie spamujmy który operator lepszy bo to nie ten dział ;) Nie mniej dzięki wszystkim za natychmiastową reakcję na przedstawiony problem. Postaram się jeszcze dorwać kartę z play żeby zobaczyć czy pojawi się aktualizacja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rp1986

Nie pojawi się jeśli masz telefon z wolnego rynku. Ka taki mam i abo w play a lte nie ma ani aktualizacji aplikacji lte.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten programik LTE config zawiera listę operatorów którzy obsługują LTE, najwidoczniej LG nie posiada informacji jakoby Orange PL obsługiwało, stad brak możliwości wyboru LTE na kartach Orange.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie pojawi się jeśli masz telefon z wolnego rynku. Ka taki mam i abo w play a lte nie ma ani aktualizacji aplikacji lte.

Mylisz się. Jam mam niebrandowanego G2 (z Orange), system Europe Open, i aktualizacja jest dostępna. Nawet na modowanych stockowych ROMach mi ona wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rp1986

Nie mylę sie. Twój telefon jest od operatora i pomimo braku brandu dostał sterowniki lte od operatora już przed jego zakupem przez orange od dystrybutora.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No zobaczymy, muszę włożyć do niego kartę Orange. Na razie na Playu LTE działa, mam nawet zasięg w domu xD A Orange LTE w Trójmieście chyba jeszcze nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi