Skocz do zawartości
Meryler

Market nie pobiera aplikacji. Potrzebny Google Talk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. nie mogę kupić aplikacji przez market. Nie mogę nawet pobrać darmowych aplikacji.. Gdy klikam pobierz pokazuje mi się okienko o treści wklejany zostanie pobrany ale nie pobiera ani nie pokazuje mi ikonki na piasku, że pobiera.. Sprawdzałem używając wi-fi i 3g.

Na forum wyczytałem, że spowodowane jest to brakiem aplikacji google talk i gtalkservice.apk . Mógłby ktoś je odesłać na forum bo nie zrobiłem kopii zapasowej i nie mogę przywrócić tych aplikacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem z tym problem ;)

Z tego co pamiętam, robiłem backup tych appsów (całości Gtalka). Także, gdy tylko dorwię swoją Defy - postaram się wrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też miałem (testuję już inny rom) ten problem, mi pomógło wipe cache, ale tylko do czasu :/ po kilku dniach ten sam problem i musiałem znowu wipe cache robić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Meryler - łap te pojedyńcze pliki z mojego ''chomika'' (pobierasz za free, na mój koszt)

Gtalk - apps na Androida 2.1 - kulig007 - ch***l

Też miałem (testuję już inny rom) ten problem, mi pomógło wipe cache, ale tylko do czasu :/ po kilku dniach ten sam problem i musiałem znowu wipe cache robić

U mnie po wipe problem w ogóle nie zniknął. Musiałem wgrywac nowego ROMa poprzez RSDLite

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, zainstalowałem 3 aplikacje i zrobiłem reboot i działa :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x