Skocz do zawartości
motoba

myPhone FUN przeglądarka internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

motoba

Tak sobie myślę, że może będziecie się dzielić z innymi które programy wam dobrze pracują na FUN-ie, z dowolnych kategorii, jest tego tyle że życia nie starczy na testowanie wszystkiego, a obecnie poszukuję najważniejszego programu czyli przeglądarki i na razie używam nowej Opery a testowałem już:

Mini opera - jest mini, zbyt minimalistyczna, źle się przegląda duże strony, blogi.

Firefox - najlepsza na pc a na androida koszmar + brak flasza to już horror z dreszczowcem

Maxthone - po długim przeglądaniu stron program przestaje otwierać linki, inne strony, ale naprawdę fajnie się go używało.

Dolphine - u mnie koszmarnie długo ładuje strony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chrome u mnie się idealnie sprawdza.

Wysłane za pomoca gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    blom
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    [/WARNT]
    Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    motoba

Ponieważ przeglądarka to ważny program non stop sprawdzam różne i trzeba powiedzieć że jest w czym przebierać. Polecam najnowszego firefox, choćby dla zobaczenia jak fajnie przewija ekran, jest też stabilna i ładnie śmiga na majem funie ;)

Zdrówko!!!...aha i skrobnąłem to majfonie fun.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obczaj te ż UC Browser całkiem szybko szybko strony otwiera

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam Dolphine ponieważ jedynie na nim gram w pełną desktopową wersje grepolis. Wszystkie inne przeglądarki mi wywalają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzone przeglądarki na funie to chrome - działa bardzo szybko. Opera Mini jeżeli ktoś lubi przeglądać internet w większej ilości kart niż 4. Niestety chrome pomimo szybkiego wczytywania stron nie działa idealnie. Średnio 20-25 fps przy przewijania stron. W tym wypadku Firefox był lepszy lecz wolno wczytuje strony. Jeszcze jest dolphin w wersji mini który nie jest już aktualizowany lecz do stron mobilnych się nadaje. Juz do pełnych stron nie.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie do kolegów czy ktoś wie jak się dostać lub zainstalować standardową przeglądarkę androidową. Pytam bo od nowości mój Fun ma jako domyślną operę a ja jednak wolałbym mieć tę standardową przeglądarkę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma. Ale polecam Ci cm Secure browser na razie jest dostępna przez Google plus ale idealnie działa na tym tel. Lepiej niż chrome.

Wysłane za pomocą gołębia pocztowego z MyPhone FUN

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi