Skocz do zawartości
kufel35

Rysy na ramce kawiatury

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Swoja motorole mam dopiero 1,5 tygodnia i dlatego niepokoi mnie to co dziś dostrzegłem.

Mianowicie po otwarciu klawiatury na dolnej krawędzi z mikrofonem pojawiły się bardzo widoczne i brzydkie łukowe rysy, ewidentnie za rysy odpowiedzialna jest górna część mechanizmu. Wydawało mi się że takie rysy nie powinny się pojawić.

Czy ktoś już miał taki problem? Czy to może być wada mojego modelu? czy może to podlegać gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez mialem/mam takie.. ale oddalem telefon na gwarancji ale nie z tego powodu ale, że górna cześć telefonu nie była dobrze spasowana..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
javman

no u mnie tez sie juz pojawily jakis czas temu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jak się teraz przypatrzyłem to też zauważyłem lekkie ryski. Wydaje mi się, że to nie jest problem spasowania ale dwóch rzeczy działających razem - kurz (np drobinki pyłu) pomiędzy klapkami na taśmie ślizgacza i dociskanie klapki do klawiatury podczas otwierania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie też się pojawiły takie rysy, widocznie te modele tak mają :) tak jak napisał kolega powyżej, jest to spowodowane tym że podczas otwierania telefonu lekko naciskamy go z góry co powoduje dociśnięcie go do dolnej części co z czasem powoduje zarysowania, a jeśli znajduje się tam kurz czy jakieś okruchy to wiadomo że rysy będą szybciej się pojawiać.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja go nie naciskam przy otwieraniu. Telefon mam od 6 grudnia 2010 i żadnych rys od tamtej pory nie mam, ani na obudowie, ani na wyświetlaczu itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi