Skocz do zawartości
w1ojtas

Wielki problem z HTC Desire (ROOT)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć licze na wasze doświadczenie i przede wszystkim pomoc. Mam wielki ale to bardzo wileki problem z HTC Desire (to ten najzwyklejszy a8181) chciałem zrobić roota programem unrevoked 3 tutaj gdzieś na forum jest instrukcja jak to robić i postępowałem punkcik w punkt weług niej czyli włączam program podłączam telefon ma włączeone debugowanie i przechodze w HTC Sync to jest to pytanie o to co się może stać itd. klikam ok i się robi aż do momentu kiedy telefon się zresetuje (to normalne tutaj nie mam nic do tego) zaczyną się włączać pojawia się tapeta na programie wyświetla się ROOT i za sekunde pojawia się komunikat "communication with phone unexpectedly interrupted" i tak mogę aż do rana za każdym razem to samo a jeszcze co ciekawsze znlazłem sposób z tym revolutioanry no i też wszystko ok do momentu kiedy trzeba przepisać kod ze strony na to okienko czarne oczywiście uwzględniam wielkość znaków nawet próbowałem zmieniać kombinację ich wielkości i nic dostaję komunikat że chyba kod nieprawidłowy i również mogę tak do rana a ja chcę tylko root-a i nie ciśniejcie mi tutaj jakiegoś bajeru czy kitu że coś robię nie tak. Postępuję według zamieszczonyc instrukcji tutaj na forum. POMOCY !

To są dane telefonu:

BRAVO PVT1 SHIP S-ON

HBOOT-0.93.0001

MICROP 031D

TOUCH PANEL-SYNT0101

RADIO-5.11.05.27

Android 2.2.2

Edytowane przez w1ojtas

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arenik

A tam zaraz wielki problem ...

Zrób roota metodą revolutionary

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ooo znalazłem problem :D Windows 8 :D Dziękuje temat zamkniety.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi