Skocz do zawartości
koszelcia

aparat porysowany lub stopiony. co robić?!

Rekomendowane odpowiedzi

witam. od razu mówię, że jestem tu nowa i po raz pierwszy, więc za jakikolwiek błąd z góry przepraszam, ponieważ nigdy wcześniej nie miałam styczności z jakimkolwiek forum, ale teraz już musiałam gdzieś zgłosić się z tym.

chciałam zrobić zdjęcie świeczce (wiem, głupie) trzymałam telefon nad świeczką, już chciałam robić to zdjęcie, keidy nagle widzę mega rozmazany obraz, myślałam, że nie łapie ostrości, no ale żeby aż tak? wzięłam ten telefon, kieruję w całkiem inną stronę i wszędzie to samo, odwróciłam go i szkło przy aparacie jest całe porysowane albo stopione, no nie wiem jak to nazwać. i co teraz mam zrobić? przecież chyba reklamacji mi nie uznają? da się to szkło w jakikolwiek sposób wymienić? ile takie coś byłoby odpłatne? liczę na dobrą odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    nonz

Aparat jest niedrogi. Jego koszt to 50 - 100 zł lecz wymiana podniesie koszt naprawy co najmniej dwukrotnie.

Zadzwoń do serwisu z Wrocławia i zapytaj o szczegóły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a czy jeśli zareklamuje go, ponieważ on jest na abonament w Play, to czy uznają mi taką reklamację?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zobaczą tą stopioną/zmatowiałą szybkę obiektywu to z automatu uszkodzenie mechaniczne będzie i gwarancyjna naprawa nie wejdzie w grę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi