Skocz do zawartości
Gość

rom Xperia L (C2105) 15.3.A.0.26 Generic CE1

Rekomendowane odpowiedzi

tomusg

Dzięki @@patrikos23 - masz piwo :) Działam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tomusg
    Napisano (edytowane)

Niestety, znów mój problem się pojawił. Opiszę to, może macie jakiś pomysł. Kupiłem telefon Xperia L z softem z Play. Chciałem mieć czysty niebrandowany, więc wgrałem Flashtooem wersję na CE1. Wszystko niby jest ok, ale co któreś wejście do Sklepu Play (losowo) robi się restart sytemu - telefon gaśnie, pojawia się logo SONY i pozostałe animacje, a następnie ekran blokady. Telefon nie pyta o PIN. Czyściłem pamięć podręczną Sklepu Google Play i Usług Google Play. Testowałem 3 różne wersje softu, resetowałem do ustawień fabrycznych, naprawiałem PC Companionem i dalej jest to samo... Zastanawiam się, czy to może być jakieś fizyczne uszkodzenie telefonu, czy też po prostu jest coś niedograne w którejś aktualizacji i wersja softu nie ma znaczenia. Inne aplikacje tego nie powodują restartu -tylko co któreś wejście do Sklepu Play.
    Macie jakieś pomysły o co może chodzić?

Tak jeszcze analizuję ekranik początkowy z Flashtoola. Po wskazaniu softu do flashowania pojawia się na czerwono komunikat (załączam zrzut). Działo się tak przy każdym ze ściągniętych softów, może w tym jest jakiś problem, masakra...

Dzięki za pomoc!

post-300851-0-33600600-1463907265_thumb.jpg

Edytowane przez patrikos23
    Filmy i obrazy wstawiamy w tagu SPOILER - poprawione. Proszę o tym pamiętać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

@@tomusg to jest tylko informacja, że nie masz roota i w niczym to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@tomusg: miałem ten telefon przez 2 lata i niestety te modele tak mają - mój z kolei się identycznie resetował raz na kilka wideo w przeglądarce lub (ciekawostka) czasem raz na jakiś czas gdy włączyłem drzemkę w budziku... Na starszym sofcie z kolei ten sam problem powstawał przy włączaniu radia lub Bluetooth. Wygląda na to że konstrukcyjnie coś z tą serią było nie tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi