Skocz do zawartości
sebool12

Który ROM będzie dla moich wymagań najlepszy

Rekomendowane odpowiedzi

kolego dzięki co do instalacji to wiem co robić tylko nie umiałem znaleźć linka do romu do defy+. Mam takie pytanie czy telefon działa lepiej jeśli posiada się rom do Defy + rozchodzi mi sięvczy np lepiej działa CM7.2 itd

---------- Post dołączono o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

kolego coś tam nie działa. A możesz podać już bezpośredni link to strony ściągającej room ?? bo cos nie wiem który wybrać na tej stronie: SBF-files Defy and Defy+ STOCK ROMS, bootloader version-sbf-matrix - xda-developers

Edytowane przez adamr20

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam dostepu do kompa. Ale bierz wersje 2.3.6. Model: 4.5.1-134podkreslnikDFP-231. Nie moglem znalezc podkreslnika :) Najlepsza wersja :) Tylko sciagnij bez pelnego blura (bez wstawki w nazwie fullblur) bo w romie z pelnym blurem nie ma jezyka polskiego :)

Sent from my MB526 using Tapatalk 2

---------- Post dołączono o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Jezeli masz chec poczekac to jutro moge ci wyslac pelen link juz do sciagniecia :)

Wg mnie lepiej chodzi defy na stocku od defy+ ale kazdy uwaza inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A nie ma tam tak że już nie można do czegoś wrócić ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapomnialem ci napisac. Po wgraniu tego romu nie.mozesz wrocic do stock froyo. Po kazdym wgraniu froyo bedzie bootlop. Nie bedziesz mogl wgrac androida nizej nizc 2.3

---------- Post dołączono o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Jednak na tym romie tez jest root i inne. Wyatarczy tylko wgrac stocka 2.3.7 tzw wersje rooted :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dalsze instalacje lepiej chodzą niż na romie ze zwykłej Defy ?? Rozchodzi się o CM 7.2 itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma różnicy z wgrywaniem romów na 2.3.6 czy na froyo. Tu i tu robisz roota i wgrywasz recovery, a dalej pewnie wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

E to nic nie robię bo i tak używam Wajkiui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    MaRxK
    Nie mam dostepu do kompa. Ale bierz wersje 2.3.6. Model: 4.5.1-134podkreslnikDFP-231. Nie moglem znalezc podkreslnika :) Najlepsza wersja :) Tylko sciagnij bez pelnego blura (bez wstawki w nazwie fullblur) bo w romie z pelnym blurem nie ma jezyka polskiego :)

Jezeli masz chec poczekac to jutro moge ci wyslac pelen link juz do sciagniecia :)

To ja poproszę o link do romu z językiem polskim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    To ja poproszę o link do romu z językiem polskim.

Nie wiem czy wogóle jest taka wersja. Słyszałem że jest z dystrybucji orange, ale ja nie mam czasu tego szukać. Ja mam rom po angielsku. O ten mam: [sBF] [MB526] DFP-2312 DFP-2311 DFP-231:CN CEE GB IT FR ES DE:Retail Vodafone T-MO O2 - xda-developers

Gdy znajde rom z polskim to wstawię tu linka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Perul

Mnie z kolei interesuje inna opcja - czujnik zbliżeniowy na CM10.2 działa beznadziejnie. Po odstawieniu telefonu od ucha ekran jest cały czas czarny i oczywiście nie da się rozłączyć rozmowy. Jest niby opcja wybudzania po skończonej rozmowie, ale ona działa tylko po skończonej rozmowie przez drugą stronę, a jak się włączy sekretarka albo druga osoba nie rozłączy, to nieraz trzeba z minutę poczekać na wybudzenie. Przyciski głośności i ten na górze oczywiście tez nie reagują :( . Na SLimBean było jeszcze gorzej bo nie było nawet opcji wybudzania po skończonej rozmowie.

Który ROM polecacie, żeby dobrze działał ten czujnik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi