Skocz do zawartości
sebool12

Który ROM będzie dla moich wymagań najlepszy

Rekomendowane odpowiedzi

guja

ja po wielu bojach z wszelkimi 4.X.:idiota: wróciłem do starego i dobrego Wajkui 3.1.27

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

Witam.

Poszukuję stabilnego romu dla Defy.

Tak żeby wgrać i mieć spokój.

Najlepiej jak by był to jakiś rom 4.1+

Zależy mi na długim działaniu na baterii i w pełni sprawnym aparacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podbijam. Warto obecnie uciekać z Quaraxa CM10 na rzecz Kitkata? Wydajność OK, bateria trzyma 3-4 dni. Czasem ma zwiechy, ale system na telefonie ładnych kilka miesięcy stoi. Gdybym zmieniał to na SlimKata.

Co zyskam po instalacji nowego romu oraz co stracę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    t_100

---------- Post dołączono o 11:38 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

[/color]@kulig007

Instaluj śmiało ostatnie wydanie CM 7.2 od maniac'a ! Ja powróciłem do tej wersji schodząc z przeróżnych ROMów 4.x.x ...Ten 7.2 jest w pełni stabilny, mam go baaardzo długo i nic nie krzaczy. Brakuje trochę wyglądu ICS/JB itp itd...ale stabilność i dobrze opracowane zarządzanie pamięcią (to akurat chyba tylko w tym wydaniu CM7.2) są ważniejsze. Co do konfiguracji paska powiadomień i latarki na lockscreen - tak masz taką możliwość.

Daj proszę znać czy na tym ROMie wszystko działa, tj. Wifi, MMSy, Bluetooth itd. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa wszystko - krótko pisząc ;-)

Tapatalk + Mi2S.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    t_100
    Działa wszystko - krótko pisząc ;-)

Czy w związku z tym mógłbym Cię prosić o link do dokładnej instrukcji jak bezpiecznie wgrać ten ROM. Mam Defy na stockowym 2.2.2, jest obecnie zrootowany. Jestem totalnie zielony z tego typu zabaw, i pisanie "zrób wipe" itd. nic mi nie mówi. Szukałem dokładnego opisu w tematach dla Defy ale znalazłem jedynie częściowe, z duża ilością opinii nt. różnych plików dostępnych, różnych wersji itp. Także jestem w kropce i nie wiem co robić, a stockowy Android doprowadza mnie do szału swoimi zawiechami i powolnym działaniem. Z góry dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich. Pozwólcie że podepnę się pod temat. Jaki rom jest najszybszy, najstabilniejszy, z największą ilością ustawień. Nie zależy mi na grach, tylko na korzystaniu z największej ilości aplikacji z google play. Defy z zielonym oczkiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    t_100

Ponownie, jeśli ktoś jest w stanie podać link do sprawdzonego ROMu dla Defy (stabilność, wszystkie opcje działają) to poproszę. Dużo osób pisze dobrze o CM 7.2, może jakiś link do dokładnej i pewnej instrukcji instalacji?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam was!

Mam pytanie który rom jest najlepszy z tych:

[KITKAT ROM]Sony Xperia D 4.9 MOTO DEFY ([KITKAT ROM]Sony Xperia D 4.9 MOTO DEFY - xda-developers)

[Kitkat][Nightlies] CM11 Android 4.4 for the Defy(+) ([Kitkat][Nightlies] CM11 Android 4.4 for the Defy(+) - xda-developers)

[JAN-25] [Defy/Defy+] [1.2.5] Unofficial AOSB Project [HALO] [MultiWindow] ([JAN-25] [Defy/Defy+] [1.2.5] Unofficial AOSB Project [HALO] [MultiWindow] - xda-developers)

Dzięki użytkownikowi amdek moja defy odżyła i z 2.3.7 chcę się przesiąść na coś lepszego:

To są Romy które są godne polecenia według mnie, moje wymagania nie są wygórowane, głownie szybkość i bateria.

Bardzo fajny jest ten motyw z multiwindows, TEN MODUŁ HALO tez chyba coś podobnego jak multiwindows ma rom Xperia D 4.9 ale nie wiem jak użyć.

A może coś innego?

Dziękuje za opnie z góry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi