Skocz do zawartości
xynnide

Dziwny abonament w umowie przez internet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wczoraj(jako, że za 2 i poł miesiąc kończy mi się umowa) postanowiłem przedłużyć ja przez internet. Wybrałem telefon i droższy abonament(teraz mam mix 35 chce przejść na mix pantera 59), wpisałem wszystkie dane i ostatecznie złożyłem zamówienie. Wyskoczył mi numer zamówienia, kod aktywacyjny(w razie jak bym chciał sprawdzić status wysyłki) no i tabelka podsumowująca. Była tam podana cena za telefon, którą mam zapłacic przy odbiorze i kwota abonamentu. Tyle, że było tam napisane,że przez pierwsze 6 miesięcy będę płacił 59, a później już 68. Umowe wziąłem na 30 miesięcy. Z jakiego powodu po 6 miesiącach mam płacić więcej?? Nigdzie nic o tym nie pisało. Może ktoś miał podobny przypadek lub ja po prostu czegoś nie doczytałem. Słowem: "O co tu chodzi?" Z niecierpliwością czekam na wasze odpowiedzi.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq

moze dostales jakas usluge za darmo a pozniej bedzie za nia oplata ale z reguly po okresie promocyjnym mozna wylaczyc takie uslugi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spokojnie, jeszcze nie podpisałeś umowy i jak przyjdzie kurier nie musisz się zgadzać na podpisanie.

A co do przedłużania umowy przez internet za DHD zapłacił bym 1150pln przy abo pantera 59 a przez BOK zapłaciłem 850 + 700MB co miesiąc na internet do tego dodatkowe 80 minut doliczone do abonamentu do wszystkich sieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A co do przedłużania umowy przez internet za DHD zapłacił bym 1150pln przy abo pantera 59 a przez BOK zapłaciłem 850 + 700MB co miesiąc na internet do tego dodatkowe 80 minut doliczone do abonamentu do wszystkich sieci.

nie ma takich usług w Orange

+80minut jest do Orange

+40 jest do wszystkich sieci

pakiet 700mb nie istnieje

kolejny co dostał coś przez telefon a potem będzie pytał czemu to nie działa

pozdro dla kumatych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystkie wartości jakie podałem są już po przeliczeniu, dla przykładu 700MB = 200MB z abo + 500MB w prezencie, a pozatym 10 letni staż w Orange + 7 abonamentów na jedną osobę przez ten czas robi swoje, i to co dla niektórych nie jest możliwe do osiągniecia, Ja mam na wstępie przed przystąpieniem do negocjacji z BOK.

Se tapłem z dehade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tureq
    a pozatym 10 letni staż w Orange + 7 abonamentów na jedną osobę przez ten czas robi swoje, i to co dla niektórych nie jest możliwe do osiągniecia, Ja mam na wstępie przed przystąpieniem do negocjacji z BOK.

hehe dobry joke... liczy sie tylko kontrakt na ktorym jest przedluzana umowa oraz srednie rachunki z 3 ostatnich miesiecy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konsultant jesteś to wpisz sobie na tej stronce swojej Anna Berent i zobacz ile telefonów było na to nazwisko ;)

mogłem się pomylić o jeden.

Czyli rabat 400pln na telefon dajecie każdemu klientowi? Ja miałem abo 35pln i nie przekraczany abonament praktycznie nigdy(czasem o złotówkę czy dwie, zaliczam się na 400pln rabatu? Chyba nie.

P.S. dla trolli: Anna Berent to moja mama i na nią jest mój abonament.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Czyli rabat 400pln na telefon dajecie każdemu klientowi?

Każdemu jesli mamy ochotę użyć 4poziomu negocjacji = zachęta do przedłużenia innych umow ale brak prowizji

Dalej twierdzę ,że nie ma +80minut do wszystkich a jedynie 40 !

Do Orange jest +80.

ew. od kopa za 48miesięcy w sieci jest +40% minut. Przy panterze 59 daje to +60minut nie 80

przeczytaj umowę zamiast słuchać co dają.

p.s do weryfikacji umowy potrzebny jest pesel lub nr. tel więc konsultant wyżej po imieniu nazwisku tego nie sprawdzi.

p.s 2 ofertę dostałeś miłą ale nie taką jak opisałeś , pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego @UP czytaj ze zrozumieniem:

Wszystkie wartości jakie podałem są już po przeliczeniu

Nie jest to 80minut tylko może być 15 za coś, 25 za coś innego i jeszcze 40 jako inny prezent, co w przeliczeniu daje mi dodatkowe 80 minut do abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gościu zaczynasz mnie drażnić !

Nie ma znaczy nie ma !! po przeliczeniu przed w trakcie i obok.

W panterze 59 nie ma nic co da 80minut do wszystkich kumasz ?!!!!!!!!!!!

Daj mi tu skan , zdjęcie wycinka umowy w którym pisze 80minut lub sumę tych wycinków

NIE KŁAM WIĘCEJ !

Jeśli dostałeś 400zł z 4poziomu na telefon zniżki to pozostaje 1 usługa do dodania i jest to 500MB !

40% jest dla każdego i jest to 60minut jak napisałem wyżej

więc albo daj Screen , skan albo inną pierdołę albo zamilknij na wieki.

"czytaj ze zrozumieniem" - śmieszne wpisy od osoby ,która umowy nie czytała ze zrozumieniem ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi