Skocz do zawartości
ar_w

Zauważone WADY w telefonie przez użytkowników G2

Rekomendowane odpowiedzi

ar_w

Cześć.

Temat dotyczy wad jakie zauważyliście podczas obcowania z interfejsem telefonu.

Czyli nie piszemy o tym, że ma mało pamięci ROM, że jest plastikowa obudowa, brak slotu SD, czy niewymienna bateria, bo o tym już wiemy.

Głownie chodzi mi o bug'i zarówno sprzętowe, jak i firmware'owe, wszelkie niedociągnięcia, a szczególnie co was irytuje w telefonie, które wymagałoby poprawy i dopracowania,

czyli wszystko to, czego nie widać gołym okiem na 1-szy rzut oka, oraz nie widać po przeczytaniu specyfikacji słuchawki

Dzięki za wpisy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam za offtopa, ale na pewno nie będę więcej odwiedzał tego tematu, z jednego tylko powodu. Człowiek dopóki nie przeczyta o znalezionej wadzie/usterce u innego użytkownika dopóty będzie zadowolony. Człowiek szuka potem u siebie usterki, co gorsza często ją odnajduje. Potem żyje ze świadomością, że jego telefon jest wadliwy, chociaż wcześniej nawet tego nie zauważał. Dlatego ja takim tematom mówię stanowcze NIE!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ar_w

Kontynuując Oftop, bo jest dość intrygujący, ja z kolei uważam, że warto wiedzieć czym się możesz potem rozczarować wydając blisko 2k zł.

Podobny topic założyłem na forum galaxy note 3, bo stoje akurat przed takowym wyborem i mozna wybrać "mniejsze zło" sposrób obu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od tego jest temat do zadawania pytań posiadaczom, jak i temat z opiniami posiadaczy o telefonach. Recenzji jest multum w necie, jak i różnorakich porównań, testów itp. Ale rozumiem że dla kupujących jest to przydatny temat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nomad_

Ja tam temat popieram i NIE kontynuując OT coś skrobnę:

- dziwnie działający czujnik jasności ekranu, z tym chyba wszyscy się zgodzą. Nie działa on płynnie i długo dostosowuje jasność ekranu do warunków ( o ile w ogóle dostosuje) Ja po 2 dniach ustawienia auto - zrezygnowałem bo mnie wkurzało, że nie podświetla ekranu kiedy trzeba. Szkoda bo w S II fajnie to działało i sobie chwaliłem.

- jak dla mnie interfejs nie jest idealnie płynny tak jak się wszyscy zachwycają. Może mam zbyt spaczone oko, albo oczekuje za wiele. Ale są sytuacje kiedy animacja w menu zwolni. Np przytrzymując palec na ekranie i wybierając menu widżetów. Ich przesuwanie aby zobaczyć czy znaleźć nas interesujący. Animacja przejścia potrafi zamulić (nie zawsze). Ekran główny - mam tylko 3 ekrany ustawione na każdym parę widżetów. No i czasami przesuwanie między ekranami również nie jest idealnie płynne. W sumie pierdołki ale dziwi mnie, że w ogóle się zdarza przy tak mocarnym sprzęcie. Na szczęście nie są to jakieś długie przycinki, może nawet niektórzy nie zauważą ;)

- transmisja danych - to jeszcze niepotwierdzone czy jej zanikanie jest winą operatora czy wadliwych egzemplarzy. No ale sygnalizuję problem.

- jak dla mnie synchronizacja danych nie jest idealna, mam ustawione synchro maila co 15min, a maila odbierze może po ok 25-30 min, nie wiem ocb.

Na tą chwile nic więcej nie zauważyłem.

Raczej żadna z tych "wad" nie jest jakąś dużą i istotną, która mogłaby kogoś powstrzymać przed zakupem, dlatego szczerze polecam (póki co) ten telefon ;)

Edytowane przez Nomad_

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja dodam od siebie że irytujące są skróty w klawiszach głośności. Gdy telefon nosi się w kieszeni potrafią włączyć aparat i robić zdjęcia. Mój osobisty rekord to 85 (słownie osiemdziesiąt pięć) zdjęć kieszeni. Poza tym większych wad nie znalazłem

Wysłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do lagow to potwierdzam ale to jest android

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

Jedyny telefon który nie lagował mi był to Nexus 4

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ar_w

ok, dzięki za wpisy, jednak dziś nabyłem już Note-a trójkę, ale chętnie bede śledził i ten wątek jak i calość nt. G2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Martwy magiku z bitwy pod Grunwaldem ; dlatego też ja zakupiłem slim armor który bardzo zmienił telefon :-D z dnia na dzień co raz to bardziej mi się podoba

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi