Skocz do zawartości
ar_w

Zauważone WADY w telefonie przez użytkowników G2

Rekomendowane odpowiedzi

Play nie brandował tego telefonu dostawałes czysty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z trzeszczącą i uginającą się obudową: U mnie tył się minimalnie ugina (pod przyciskami), jednak jest to niewyczuwalne (myślałem, że się nie ugina, póki nie sprawdziłem pod światło), o jakimkolwiek trzeszczeniu nie ma mowy.

Edytowane przez Arcy_biskup

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Carire

u mnkie jest podobnie, ładnie spasowany jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Coś jest zryte w udostępnianiu internetu przez WiFi. Dane są (LTE, pare ulic od BTSa), i na telefonie śmiga cacy, włączam udostępnianie, inne urządzenia naprzemian albo "brak dostępu do internetu" (cho dostęp do sieci jest), albo "(jest) dostęp do internetu", ale i tak żadna strona się nie wczyta (zachowanie akie jakby komputer w ogóle nie był podłączony do internetu) :-/

Sprawdzone na Win XP, Vista, 7, 8 (różne kompy), wszędzie to samo.

Dziwne to to, szczególnie, że udostępnianie przez BT działa bez zarzutu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    qspu

Ekran jest podatny na uszkodzenia. Radzę od razu kupic case i folie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mam ten telefon od jakiś 2 tygodni (soft czysty, tak jak mi Orange dał) i muszę przyznać, że jedyną rzeczą, która mnie mocno wkurza to problem z Internetem. W domu czy w pracy mam połączony telefon do WiFi, natomiast jak wyjde nie chce łączyć się z 3G. Dopiero jak wejdę w ustawienia apnów i tam kilka razy zatwierdzę punkt dostępowy, to dopiero telefon łaczy się z netem. Dziwne i wkurzające, nawet przywrócenie ustawień fabrycznych nic nie daje.

Poza tym, jest dużo większy problem z zasięgiem. Telefon czasami po wybudzeniu wskazuje mi 0 kresek, po czym po chwili (dosłownie ułamek sekundy) "łapie" wszystkie. W informacjach o baterii np. 3 godziny po pełnym naładowaniu baterii mam czas bez zasięgu 85% (!). To chyba jakieś jaja są. W ciągu dnia odbieram bardzo dużo telefonów i jeszcze nikt mi się nie skarżył że się dodzwonić nie może, ale teraz pytanie, czy tego zasięgu faktycznie nie ma, czy też telefon to mały koreański oszust.

Reszta działa bez zastrzeżeń. Jeszcze nie ma żadnej aktualizacji...

Kolego czy możesz powiedzieć z jakiej dystrybucji jest twój telefon? Ja swój mam z softem SEA (Singapur) i mam ten sam problem z zasięgiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie czy ktos odwazyl sie oddac telefon na gwarancje z powodu skrzypiącej klapki ? Strasznie mnie to irytuje. W okolicach przyciskow z tylu strasznie skrzypi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    free76

Mam pytanko do posiadaczy G2 i wiem że ten wątek już istnieje tutaj: > LINK <

"Odbierający mnie nie słyszy."

...jednak chcę potwierdzić, że to odosobnione przypadki /wady egzemplarzy bądź softu?

TEST:

Czy podczas rozmowy z drugim rozmówcą - jak weźmie się telefon do "pozycji poziomej" to czy wszystko słychać poprawnie??? Na wyżej podanym linku ludzie piszą, że nic nie słychać??. :oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie nie występuje ten problem. Przekręcałem telefon do pozycji poziomej i mój rozmówca twierdził że słychać mnie dobrze. Wydaje mi się że to odosobnione przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Flover

U mnie również ten problem nie wystepuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi