Skocz do zawartości
sebastian1988

Urban Armor Gear - opinie użytkowników

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Amazon.com: URBAN ARMOR GEAR Case for Samsung Galaxy S III, Slate: Cell Phones & Accessories chętnie kupiłbym za 20$, ale nie mam konta na Amazonie, a wysyłka darmowa jest powyżej 35$, więc jeżeli ktoś by jeszcze brał to można by się dogadać:) a jest jakaś opcja w razie czego że będą po 20$ na stronie producenta? Bo widzę po 35$ teraz, a wiem że były dużo taniej :(

EDIT:

Przepraszam za zamieszanie - chodzi o pokrowiec do S3

Edytowane przez boro0005

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gaber

A nie miał nikt z was problemów z echem/pogłosem?

Posiadam takowe etui.

Galaxy Note 3 Etui Supcase Beetle Defense Black/Black | Flavour-Design

I niestety rozmówcy narzekają na echo podczas rozmowy ze mną, i wygląda na to, że powodem jest właśnie etui.:(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie problemem jest etui a włączona redukcja szumów podczas rozmów :) Miałem to samo. Wyłączenie redukcji pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem wam, że jeszcze z miesiąc temu myślałem, że nigdy nie przekonam do UAG. Ale zamówiłem je w końcu i wygląda cudnie. Białe do czarnego Note'a. Sprawia wrażenie super wytrzymałego etui. Jak ktoś się zastanawia to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam Panów. Nabyłem niedawno Nota3 i też rozważam zakup czegoś - Spigena Slim Armor czy Stilguta skórzany portfelik a ostatnio do listy wpadł też UAG.

Ogólnie, pod względem estetycznym do marynarki czy koszuli (taki mam styl) pasuje to jak pięść do nosa. UAG ma design który bardziej pasuje do skatera, skoczka spadochronowego albo żeglarza...

Ale fakt, zapewnia świetny poziom ochrony.

Moje pytanie - czy bez naklejania szkieł czy folii - UAG będzie chronic Nota przed upadkiem typu "wysunął się z ręki na przystanku" itp. Nie mam zamiaru z nim jeździć na rowerze, wspinać się ani biegać. Chodzi mi o typowe codzienne użytkowanie i przypadkowe upadki.

Z góry dzięki!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

to zobacz sobie to

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok. A co z innymi alternatywami? Book Stilguta albo Slim Armor Spigena? Bo nie podoba mi się wygląd UAG. Wpakowac elegancki NOTE w cos tak mało eleganckiego, to jak założyć gumiaki na bal w pałacu..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Forum pełne jest tematów o innych pokrowcach, a ty piszesz tutaj w temacie o UAG i psioczysz ze jest mało elegancki ...

być może jest mało elegancki, ale zapewniam ze będzie ci pasował do gumiaków na balu w pałacu, jeśli na tak owych bywasz.:facepalm:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

UAG używałem już wcześniej w Note 2 i teraz jak przesiadłem się na nową Wersję Note 3 zaraz co kupiłem była obudowa, jaka? UAG. Moim zdaniem uważam go za najlepsze w swym rodzaju, komu innemu nie musi się podobać dla mnie jest piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi