Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [4.4.4][NIEOFICJALNY] CyanogenMod 11

Rekomendowane odpowiedzi

Room jest świetny ale bateria ni huhuhu nie ma szans by tyle wytrzymała korzystam z alpharev hboota przy włączonej lokalizacji i cały czas 3G max 5 godzin i woła jeść przy włączonym caly czas wifi sprawa inaczej bo spadków nie widać tak drastycznych na baterii. A no i polecam zamienić gravitybox-a na wersję dla KitKata bo ta oryginalnie wgrana nie działa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

Na 4.2 camera na pewno szwankuje.Zachwalanie softów które nie działają "normalnie" jest nie na miejscu. Wiem , że desire jest słaby i proponowanie "wynalazków"z wyłączaniem funkcji niema sensu.Przetestowałem prawie wszystkie romy z xda i jest rzeczywiscie jeden dobry ale bez polskiego / marius/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Szkoda że ten marius.a rom nie ma polskiego języka. Tylko dla tego go nie używam. Jak by ktoś to potrafił spolszcić :)

Tylko że to jest Android 4.4 a nie 4.2. Aparat działa ale przycina. Video to już nie rusza ale co my chcemy od starego telefonu.

Wysłane z mojego HTC Desire przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warning: No file_contextsE:Error in /sdcard/2013-12-06.Spezis.CM-11.0.preview.KitKANG.4.4.zip

(Status 0)

Instalation aborted

HBOOT jelly, wszystko zgodnie z manualem

update

po zmianie na TWRP poszło :)

Edytowane przez arex2006

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

mod 0.4 po reboocie traci konto gmaila /sklep,kontakty/i nie można zalogować się na w/w konto.Gdyby nie to to jest lepszy o evervolva . Wróciłem do chromium / android 4.2.2 ; aparat taki jak w modach 4.4;działa mms. Spezi nie zauważa /albo nie chce /tych błędów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joski

apki nie chca sie instalowac :cii:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Miałem zamiar testować tą wersję ale po komentarzu wole nie :) Pracuję nad swoją własną wersją euroskank cm7.2. Dam screeny, za kilka dni wstawię na forum romik.

http://www.gg.pl/dysk/WvMN_AjZJhnlW_MN_AjY1Ak/SCRENS

Co sądzicie? :)

Wysyłane z mojego HTC Desire za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Mescj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ze7zez

Widzę rosyjskie wstawki więc sądzę, że nie kompilujesz ze źródeł, lecz tworzysz frankenstein ROM. Czym to ma się różnić od [ROM] [Nov 25 2013] MildWild ROM ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Daviteusz

Aplikacje ustawienia i statusbar przerabiałem sam. galerię znalazłem gdzieś w necie, jest po polsku ale nazwa jest rosyjska. próbowałem ją zdekomplikować i zmienić na polską ale mam errory. Jak mi się uda to poprawić to będzie git.

RÓŻNICE:

Szybszy, bravia engine, stabilny.

Oryginalne motywy,

Poprawiony clear button, w powiadomieniach nie ma tego kwadratu jak w jb przy ikonkach

Mam zamiar dodać jeszcze "ostatnie aplikacje" z ics'a

Aktualnie to tyle. W bliższej przyszłości poprawki, przeróbka wyglądu "system" itp.

Launcher akurat z xperii bo najlepiej mi się z niego korzysta. (xperia.free.bg)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

A masz sposób na sklep google?Po reboocie kasuje aplikacje i nie można zalogować się do konta google. Hboot Spezziego jelly.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi