Skocz do zawartości
Daviteusz

rom [4.4.4][NIEOFICJALNY] CyanogenMod 11

Rekomendowane odpowiedzi

Daviteusz

CLEAR Done

Edytowane przez Mescj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

ciekawy rom, działa dosyć zwinnie ale:

- v0.1 nie działają zabezpieczenia w ustawieniach, aplikacja się wykrzacza;

- v0.2, v0.4, v0.5 nie da się dodać konta google, wyskakuje błąd, że nie można połączyć się z serwerami google kiedy net jest na 1000% bo strony się ładują;

- v0.5 nie da się włączyć wifi

na ten moment najlepsza est chyba wersja 0.1 bo blokadę ekranu można dodać inną aplikacją z play marketu :)

---------- Post dołączono o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

ciekawy rom, działa dosyć zwinnie ale:

- v0.1 nie działają zabezpieczenia w ustawieniach, aplikacja się wykrzacza;

- v0.2, v0.4, v0.5 nie da się dodać konta google, wyskakuje błąd, że nie można połączyć się z serwerami google kiedy net jest na 1000% bo strony się ładują;

- v0.5 nie da się włączyć wifi

na ten moment najlepsza est chyba wersja 0.1 bo blokadę ekranu można dodać inną aplikacją z play marketu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

Nie wiem Kidler co ty sprawdzałeś ,bo v.0.5 u mnie działa. Problem z marketem został poprawiony.Zabezpieczenia i wifi działają. Nie działa kamera / zdjęcia bez problemu/ i mms-y. Ekran blokady w pełni ustawialny. Nie instalowałem tego"bonusa", bo wtedy nie chciał się uruchomić. A tak to zmiana hboot na jb ( chociaż na stockowym też działa ), full wipe, flash : rom + scrypt cronmod . W trakcie instalacji troche ściemnia przy koncie google / po zalogowaniu woła o ponowny login - wtedy wstecz i pomiń- konto jest ustawione/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rom + scrypt cronmod

Ja też też mam problem z kontem google, ale spróbuję jeszcze raz. Możesz mi powiedzieć który skrypt cronmod używasz do tego romu i jak go instalujesz. Czy trzeba coś usuwać z init.d. Byłbym Ci bardzo wdzięczny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

CronMod-INT2EXTV2+_signed

http://www.4shared.com/zip/mJeCCg1W/CronMod-INT2EXTV2_signed.html?locale=pl

. Nie flashowaałem tego N5-XP-4KitKANG.Nic nie zmieniałem. Tylko v 0.5.Flash rom+flash script.Reboot. Pierwszy start trwa dosyć długo.Możesz zamiast skryptu użyć terminala/ su+a2sd install+y+n+y/ ale nie pokazuje ci wtedy wielkości wolnego miejsca masz tylko wyświetlane 100 kilkanaście MB.

Możesz też pominąć google i dodać później konto w ustawieniach. Ja nie logowałem sie do konta Cyanogenmod bo wtedy coś szwankuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki pasnik. Bardzo mi pomogłeś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kidler

@pasnik

niestety u mnie nie działa tak ładnie ten rom jak Ty to opisujesz :( a szkoda bo na prawde fajny rom :)

---------- Post dołączono o 22:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

@pasnik

niestety u mnie nie działa tak ładnie ten rom jak Ty to opisujesz :( a szkoda bo na prawde fajny rom :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pasnik

U heniek62 też działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdyby nie te mmsy, to by było całkiem spoko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie jest to najlepszy rom 4.x. Zrobłem jak kolega @pasnik i jestem bardzo zadowolony. MMS-ów nie wysyłam a kamerę można wgrać inną. Może nie jest najszybszy, ale chodzi płynnie i się nie tnie. Bardzo mi odpowiada skalowana czcionka. Osobiście polecam. Autor romu bardzo się postarał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi