Skocz do zawartości
Andre_y75

Defy padła przez ładowarkę samochodową

Rekomendowane odpowiedzi

A co panowie z ładowarkami bo to o tym jest wątek jasne że w punktach jest niewielu kompetentnych ludzi albo task ich szkołą.pacjent jak sama nazwa wskazuje musi być cierpliwy i grzeczny bo może być obsłużony jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi
    Ładowarka kupowana jako oryginalna i w zasadzie to nie wiem czy to takie śmieszne, ładowarka nie rózni sie wyglądem od oryginalnej tylko sam miałem podejrzenia że podróba bo dlugo ładowała

- nie odpalałem

Rozumiem, że wygląda jak oryginalna Motoroli?

Po przeczytaniu tego co napisałeś z ciekawości rozebrałem swoją no name i po oglądnięciu postanowiłem kupić oryginalną.

Czy mógłbyś napisać jaki model ładowarki Twoja udawała?

Tapnięte z Defy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie jaką polecacie ładowarkę samochodową? Potrzebna mi jest w pracy :)

Mam standardową ładowarkę do której podłączam kabel usb i ładuje np. HTC HD Mini.

Ale po tym co tu przeczytałem boję się podłączyć Defy :D

Rozumiem że ORYGINALNA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA MICRO USB MOTOROLA P513 da rade :)

Edytowane przez Waszko80

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Przeglądam aukcje z ładowarkami P513 i sam nie wiem któremu sprzedawcy można wierzyć, że na pewno oferuje oryginalną.

Np na jednej z aukcji cena niezbyt niska, na stronie pełno informacji o sprzedawaniu tylko oryginalnych przedmiotów, a na "Real foto"...

p513.jpg

Jak byk stoi, że P513 jest ... ładowarką mini USB.

Z ciekawości poszukałem po necie i bez problemu można znaleźć zdjęcie z informacją (zgodną z prawdą), że jest to ładowarka micro USB

17.jpg

Z tego co się zorientowałem, to:

P510 - mini USB

P513 - micro USB

a jeśli mam rację z tymi oznaczeniami to jak można wierzyć, że oferowana ładowarka jest oryginalna?

adresu aukcji nie podaję, ale myślę, że jak ktoś się postara to sam znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponuję podejść do jakiegoś punktu i kupić w salonie/ germanosie albo czymś takim. Jak kiedyś się pytałem to w Play powiedzieli cenę w okolicach 20-30zl więc niewiele drożej niż na aledrogo a masz paragon i wiesz że oryginał...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi

Dokładnie tak zrobiłem.

Kupiłem ją w salonie Play'a za 29 złotych.

Tapnięte z Defy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a kolega @Andre_y75 ma może jakieś wieści czy mu uznali gwarancję? coś wiadomo już?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam trochę późno piszę, mianowicie co do ladowarki, którą udawała to P513 ( którą już nawiasem zakupilem) Kupując uważajcie by była w oryginalnym opakowaniu, a jeśli nie to należy zwrócić szczególną uwagę na wtyczke, musi być mała i wąska z jednolitego plastiku z wytloczonym logiem motoroli i hologramem. Co do naprawy to czekam jeszcze na odpowiedź z pixmanii, w sumie już mija 21 dni a tak szczerze to miesiąc bo mają go od 22 lutego. Mam nadzieję że mi zrobią na gwarancji

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aphi
    ...należy zwrócić szczególną uwagę na wtyczke, musi być mała i wąska z jednolitego plastiku z wytloczonym logiem motoroli i hologramem.

Jeśli nie było by to dla Ciebie zbytnim kłopotem, to czy mógłbyś zrobić i wkleić zdjęcia z porównaniem tych wtyczek z obu stron?

Zawsze to lepiej na takim porównaniu widać.

Tapnięte z Defy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja Defy też padła chyba przez ładowarkę samochodową. Wieczorem chciałem jak zwykle podłączyć moją motorolę do ładowania sieciowego i nie dało się. Nie ładowała. Żadnych innych oznak jakiegokolwiek uszczerbku. Wcześniej, tzn. rano, telefon był podłączony do ładowarki samochodowej, która nie była ładowarką motoroli.

Od dwóch tygodni jest w serwisie. Mówią, że do wymiany jest płyta główna - czekają na części. Na szczęście na gwarancji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x