Skocz do zawartości
Zodex

CrystalCM11 [4.0] [P700] [Android 4.4.2] ODEX | NOWE FUNKCJE | DZIAŁAJĄCA PRZEGLĄDARKA |

Rekomendowane odpowiedzi

+ dla Ciebie, wystarczyło rozciągnąć :) A da sie dodać swoje widżety do ekranu blokady? Bo opcję zaznaczyłem w ustawieniach, ale albo nie widze albo nie umiem dodać nic na ten ekran.

Wszystko idealnie. Jedynie zmieniłem klawiaturkę na taką która mi bardziej pasuje wizualnie.

A jest może opcja, która po zminimalizowaniu przeglądarki i przywróceniu jej nie będzie przeładowywała wszystkich stron na nowo?

Korzystam, korzystałem i póki lepsza nie powstanie będę korzystał z wbudowanego chroma, ale brakuje mi w nim takich opcji jak w Floating Browser (tj właśnie minimalizowanie do paska tej przeglądarki, zmniejszania jej okna np na połowe ekranu, zeby np przeczytać smsa z tokenem przy logowaniu do banku) która mimo, że jest szybka to dla mnie nie nadaje się na dłuższą metę.

Gdyby jakiś rom tak dopieszczony jak Twój (chyba pierwszy co do którego nie mam do czego się doczepić) posiadał opcje minimalizowania w taki sposób aplikacji i otwierania ich w innych pomniejszonych oknach to świat byłby lepszy.

Za rom serdecznie dziękuje, bo czuje ze juz sie zaprzyjaznilismy. Kawał dobrej roboty

Edytowane przez artur174

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o to że po jednej stronie z ekranu blokady możesz wejść w aparat a po drugiej dodać wigdzet jak tu http://www.######/wp-content/uploads/2012/12/CyanogenMod-Widgety-na-LockScreenie.jpg ale zaznaczenie w ustawieniach by potem można było to zrobic nie działa wymusza zatrzymanie i też by mogło być bo w poprzedniej wersji to było tzn : ikona aparatu i strzałki w blokadzie ekranu jak tu na dole http://www.komputerswiat.pl/media/2013/347/3235328/nexus-5-62l.jpg .

Edytowane przez RapNotDead

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Ekran blokady naprawie w 4.0 :P

Postaram się żeby wyszła jak najszybciej :P Jakim cudem używasz wbudowanego chrome ? :D To jest stock browser :P Zainstaluj Operę albo Chrome (Najlepiej beta) z marketu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Slyszalem kiedys, ze wlasnie ta wbudowana to jakas uproszczona wersja chroma, oparta na jego silniku. Moze i to nie prawda ale cos musi w tym byc bo synchronizuje zakladki sama.

Powiem Ci, ze sciagalem chyba wszystkie mozliwe przegladarki i zadna nie osiagnela takiej predkosci jak ta.

Wysłane z mojego LG-P700 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

co do prędkości - to prawda, ale jak dla mnie za mało funkcji :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ciaker

Jak z Kamerą nadal nie działa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

nadal nie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do mojego ostatniego postu:

Nie trzeba robić full wipe przed przejściem z poprzedniej wersji romu, ale warto. po wgraniu prawie pełnym wipe (/system /cache oraz dalvik cache) i wgraniu gappsów sklep play nie łapał połączenia po zalogowaniu do google play przy włączonym Wi-Fi podczas gdy browser wczytywał stronę google. po czym się sypał ale to mały szczegół.

po full wipe i przywróceniu backupu za pomocą Titanium Backup oraz BackupYourMobile prawie wszystko działa jak należy.

prawie.

a dlaczego?

coś jest nie tak i nie wiem który to plik odpowiada za nazwę modelu urządzenia w androidzie, ale aplikacje które były kompatybilne z cm10.1 google play określa jako niezgodne z moim urządzeniem a po instalacji ich z pliku aplikacje są w pełni funkcjonalne i działają nawet lepiej jak na cm10.1

przykład takiej aplikacji? Candy Crush (moja dziewczyna uwielbia tę grę)

druga sprawa to g-sensor który działa tylko w niektórych aplikacjach. nie działa na pewno w gierce Angry Gran Run.

na razie to tyle

jak znajdę jeszcze jakieś bugi to dam znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cr3pt

Że tak zapytam ale co ty przywracasz z backup?

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zodex

Nwm dlaczego warto, bo ja ostatniego w święta zrobiłem :P U mnie g sensor działa we wszystkich appkach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi