Skocz do zawartości
nataseva666

Power bank do z1 - temat zbiorczy

Rekomendowane odpowiedzi

Rygiel

Witam. Poszukuję dobrego power banku do około 70zł. Musi starczyć na minimum 1.5 ładowania, a najlepiej na 2 cykle. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Znajomy kupil w Saturnie PowerBanka za 100zł i ładowałem całe 1.5h swój telefon - 7%. Masakra.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witajcie. Czeka mnie wyjazd i dlatego szukam teraz power banku jakiegoś bo moja z1 ma problemy z baterią a nie chce jej póki co wymieniać bo może szybciej wymienie telefon. Tak więc szukam powerbaku którego bedę mógł używać podczas używania telefonu i nie będzie on za słaby do ładowania go podczas używania. Powerbank fajnie jakby był spory i starczył na 4-5 ładowań do ok 100zł ale jak będzie warto to te 5 dyszek dorzucę. Nie obeznawałem sie zbytnio ale ludzie polecają Tplinki albo Xiaomi. Co wybrac? Używanie to powiedzmy internet włączony po transferze jakaś nawigacja po mieści przez google i ogólne przeglądanie internetu.

Dzięki za pomoc

Edytowane przez patrikos23
Temat połączony z istniejącym o takiej samej tematyce. Proszę o więcej uwagi przy zakładaniu nowych wątków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ct65

Z markami się nie orientuję, którą Ci polecić, ale wiem jedno - zwróć uwagę na prąd ładowania. Minimum 1A, gdyż przy tym i tak wolno (ale jednak) ładuje jak korzystasz z telefonu. Lepszy efekt uzyskasz powerbankiem 2A.  No i oczywiście pojemność musi być min >5000mah jeśli planujesz ładować na jednym zasilaniu więcej niż raz, gdyż nasza z1 ma baterię 3000mah, więc dla porównania power bank 2000mah nie naładuje Ci do pełna telefonu. Mam 2 no name, jeden 2000 mah 1A, przez godzinę może z 15% - 20% naładuje, mam też drugi 4000 albo 4500mah ale 2A - ten ładuje o wiele szybciej, nawet jak używam telefonu - porównywalnie jak oryginalna ładowarka sieciowa. Dodatkowo testowałem je też na samsungu s6, ten 1A to katorga ładowania, ale 2A jest wykrywany ładowarka fast charge i naładuje w mniej niż 1,5h telefon.

Osobiście kierowałbym się właśnie tymi 2 kryteriami, a dopiero na 3 plan zająłbym się marką. 

Edytowane przez ct65

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi