Skocz do zawartości
Aizer

Xperia J - Ile macie przeważnie dostępnego RAMu?

Rekomendowane odpowiedzi

11.2.A.0.31 Jelly Bean 4.1.2 Stock Central Europe. Niebrandowany od SONY

U mnie skaka raz 120 a raz 70 i tak bez końca Ram,jak sobie coś uruchomię to se weźmie ile chce proste.

Najwięcej chyba miałem 160mb ale to i tak nie ma znaczenia,nawet miałem 7mb a telefon chodził jak szalony,czyli płynnie :)

Więc ja się nie przyjmuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Volfen Tak posiadam kartę zewnętrzną,ale nie mogę przenosić aplikacji na kartę. Kernela ani roota nie chcę wgrywać(chociaż słyszałem że po tym telefon chodzi jak autostrada) ponieważ wiąże się to z utratą gwarancji.A ta już raz mi się przydała.Dzięki niej wymieniłem głośnik oraz zaktualizowałem system.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nienawidzę tego telefonu. Jeśli ktoś będzie chciał go kupić z całych sił będę oponował.

Nie raz telefon tak zwalnia,że nie da się NAWET wykonać telefonicznego połączenia.Mam dosyć.

No,ale na szczęście jesteście jeszcze wy.Ludzie FORUM ANDROID..

Nie ukrywam teraz

Potrzebuję waszej pomocy i rady.

Może ma to jakiś wpływ iż nie często aktualizuję aplikacje.Może ma to jakiś wpływ.

Mam w du**e gwarancję.przeczytam dział w poszukiwaniu fajnego Cyanogenmoda na naszą Xperia J.

Zastanawiam się nad tym.I mam do was pytanie

Czy to prawda,że jeśli wgram Niebrandowy oryginalny soft ze strony producenta(czyli w tym wypadku 4.1.2) to nie stracę gwarancji??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Qtendo

Jak wgrasz soft oryginalny od sony to nie stracisz gwarancji i najlepiej było by powywalać niepotrzebne śmieci dla przyśpieszenia ale przez to właśnie stracisz gwarancję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Arosek

Ostatnio jak miałem Jotke wolnego miałem 70-130, i pamiętam do dziś jak zawsze o te ram dbałem żeby było ponad 100+ juz głupoty dało się dostać na tym punkcie, Clean master itd ... Raz trafiła mi się fajna aplikacja Ram Booster która co minute czysciła mi ram i miałem około 200 mb wolnego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak wgrasz soft oryginalny od sony to nie stracisz gwarancji i najlepiej było by powywalać niepotrzebne śmieci dla przyśpieszenia ale przez to właśnie stracisz gwarancję

Właśnie o to chodzi ,że nie raz czytam na forum ,iz czysty Android chodzi sto razy lepiej niż brandowe softy od producentów.Jestem osobiście abonentem sieci Orange.Niejako w prezencie dostałem aplikację Orange Tv oraz Gdzie jest Dziecko.

To tak propo smieci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym androidzie co mam to i tak czy mam 100/180 i tak działa jak chce Android ;),nie używam żadnych programów do czyszczenia ramu bo tylko pogarsza.

Edytowane przez celestin

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Volfen Kernela ani roota nie chcę wgrywać(chociaż słyszałem że po tym telefon chodzi jak autostrada) ponieważ wiąże się to z utratą gwarancji.A ta już raz mi się przydała.Dzięki niej wymieniłem głośnik oraz zaktualizowałem system.

Spoko - unrota możesz zrobić identycznie jak rota i nie tracisz gwarancji. Też oddawałem ostatnio bo padł mi głośniczek i nie było problemów - a nawet lepiej bo wymienili mi na nowy tel. - lubię ich za to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi