Skocz do zawartości
p500

Po poprawnej instalacji CM10.1 oraz 10.2 dostaję komunikat błędu some symlinks failed.

Rekomendowane odpowiedzi

p500

Mam problem bo czytałem poradniki od deski do deski i cm7 dziala mi super ale cm 10.2 na defy (z czerwona soczewka) już nie, bo ja nie mogę wgrać ciągle wyskakuje symlink: some symlinks failed i musze od nowa wgrywać froyo.

zawsze wgrywam froyo recovery a potem 10.1 a dopiero potem 10.2 ale ani 10.1 nie działa ani tym bardziej 10.2 na 10.1 instaluje się ale przy uruchamianiu zapala sie czerwona dioda po wgraniu cm 10.1 lub 10.2 trzeba coś zrobić przed uruchomieniem ponownie ?

pewnie jakiś drobny szczegół tylko jaki ?

wipy robione przed wgraniem cm10.1

Edytowane przez Kaszell
    zmieniłem tytuł na poprawny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

a wiec udalo mi sie wgrac recovery team vin ale nic po za tym. Jedynie cm7 dziala mi dobrze na reszcie nawet jak uda mi sie zainstalowac cm10.1 pisze ze jest ok ale daje reboot i czarny ekran i swieci sie dioda na czerwono. bardzo bym chcial miec chociaz 4.0.1 androida prosze Was o pomoc bo pewnie jakiegos szczegolu brakuje, mam defy m525 z czerwona soczewka i wgrany cm7.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pyrosh

jest ładny tutor - może SBF i wszystko od początku pomoże?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

robie jak w tamtym poradniku krok po kroku wgrywam sbf nawet od nowa potem root recovery > potem kernel cm7> potem cm10.1 i wyskakuje blad symlink: some symlinks failed i instalacja przerwana

---------- Post dołączono o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

jak niby sie uda zainstalowac cm10.1 to przy uruchamianiu podswietla sie lekko ekran czarno i zapala czerwona dioda

---------- Post dołączono o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

jak niby sie uda zainstalowac cm10.1 to przy uruchamianiu podswietla sie lekko ekran czarno i zapala czerwona dioda

---------- Post dołączono o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

ok udalo mi sie :D ale najgorsze ze nie wiem jak :D wiem ze mialem recovery jb z cm10 i wgralem cm10.2 ale odchudzony z plikow audio

nie pamietam ile zrobilem wipe ale potem jak edytowalem archiwum z cm 10.2 i wywalilem pliki z dzwiekami by cale archiwum bylo mniejsze instalacja ruszyla i nie wyskakiwalo juz

symlink: some symlinks failed

(Status 7)

Installation Aborted.

takze jak macie taki komunikat to musicie odchudzic te pliki i pojda ale nie wypakowywujcie ich tylko otworzcie przez menager archiwum i usuncie pliki z dzwiekami

Edytowane przez p500

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobra, ale jak z powrotem umieścić te pliki z dźwiękami, po wgraniu systemu ( usunąłem z paczki folder audio, który znajdował się w CM11/system/media) wie ktoś gdzie to wrzucić do zainstalowanego systemu ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

system>media>audio tam wrzuc rozpakowane pliki dzwiekow za pomoca root explorera np

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

mam problem nadal z instalowaniem cm10 wtedy mi telefon lagowal okrotnie ale teraz znowu nie moge zainstalowac cm10 instaluje sie ale przy uruchamianiu zapala sie czerwona dioda i znowu reboot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Flash przes RSD Lite Androida 2.3.6.... Root, recovery i wgraj wtedy co chcesz :) polecam CM11 od Quadrax'a (bardzo stabilny no i działa OTG) Tutaj cały tutorial od tomo_s

4.5.1-134 DFP-231 Retail.en.EU CEE (Blur_Version.45.0.2310.MB526.NonEFIGSRetail.en.EU)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    p500

niestety ale zalezy mi na automapie a ona nie nie dziala na 4.4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi