Skocz do zawartości
sebcio2804

rom [UPDATE]Alternative V5 wersja PL android JB 4.2.2

Rekomendowane odpowiedzi

Mariu

Zainstalowalem na stockowy rom gravitybox i przy go sms powiadomienia klawiszami dzialaja :)

Fajna bajera tez przezroczysty pasek.

Ale czytalem kiedys ze gravity box cos znieksztalca.Ja nie widzialem zeby mi cos znieksztalcil.

Czy w romie Alternative 5 jest stockowa aplikacja SMS i androidowskie brzydkie emotikony ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale co gravity box miałby zniekształcać? Dźwięk?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

W którymś z romów krzywo się wyświetlało menu gravity box, tylko tyle (wychodziło poza ekran czy coś).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mariu

Przetestowalem dzisiaj i wedlog mnie rom jest slaby.

Nie ma podstawowej funkci HDR w aparacie.Choz jest panorama w porownaniu do stocka.

Aplikacja SMS nawet fajna ale co z tego jak nie opcji wyboru z ktorej karty mamy wyslac sms.

Wtedy domyslnie wysyla z sim 1.

Nie da sie ustawic osobnego dzwonka dla sim1 i sim2.

NIe da sie ustawic innego dzwonka powiadomien i innego dla sms.

Jest Gravitybox ale nie ma w nim opcji powiadomienia swiecacymi klawiszami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mariu, nie zartuj ze ty po instalacji kazdego romu korzystasz tylko z appek ktore sa zainstalowane domyslnie. dla mnie oczywiste bylo ze instaluje rom i dopasowuje go pod siebie.tak wiec appke od aparatu odrazu zmienilem na taka ktora mi bardziej odpowiadala, od smsow tak samo i spokojnie jest mozliwosc wybrania z ktorej karty ma wysylac. jest tez opcja zeby ustawic osobny dzwonek dla sim1 i sim2. nie uzywalem, ale dziwne byloby gdyby nie dzialalo. jezeli chodzi o dzwiek powiadomienia i sms to w poprzednich romach nie zauwazylem jakiejs dodatkowej opcji zeby dalo sie ustawic inne dzwieki. wyszedlem z zalozenia ze jeden i drugi dzwiek i tak powienien byc taki sam poniewaz powiadamia mnie ze cos do mnie przyszlo, sms,mms,wiadomosc na im czy email. jezeli chodzi o gravitybox to nie skomentuje nawet, bo nie miesci mi sie w glowie co za problem moze byc zeby wejsc xposed i zaktualizowac do najnowszej wersji. czasami sie zastanawiam po co ludziom SMARTPHONE

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A sprawdzaliście w opcjach aplikacji sms czy czasem nie można tam zmienić dźwięku?

GarvityBox z tego co pamiętam już miało w opcjach powiadamianie przyciskami.

Edytowane przez sebcio2804

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    !urek

Potestowałem trochę ten ROM i wg mnie jest pod wieloma względami niedopracowany.

Aplikacja SMS nawet fajna ale co z tego jak nie opcji wyboru z ktorej karty mamy wyslac sms.

Wtedy domyslnie wysyla z sim 1.

Skoro ROM ma obsługiwać dualSIM to powiniem mieć możliwość decydowania z której karty wysyła się SMS, tym bardziej, że SIM 1 jest zwykle dla danych.

Jest Gravitybox ale nie ma w nim opcji powiadomienia swiecacymi klawiszami.
    GarvityBox z tego co pamiętam już miało w opcjach powiadamianie przyciskami.

Nie ma ale to akurat nie wina autora ROMu.

Mariu, nie zartuj ze ty po instalacji kazdego romu korzystasz tylko z appek ktore sa zainstalowane domyslnie. dla mnie oczywiste bylo ze instaluje rom i dopasowuje go pod siebie.

Zgoda, ale pod warunkiem, że nie dotyczy to podstawowych aplikacji, jak: dialer, SMS, poczta, które nie obsługują podstawowych swoich funkcji.

Na plus zdecydowanie zarządzanie energią !!! Bateria wytrzymuje dwa razy dłużej niż MIUI.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ile mniej więcej wytrzymuje bateria i jaki ROM pod tym względem jest najlepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy aplikacja kontakty jest zmieniona i współpracuje z skype tak by można było dzwonić do kontaktu skype bezpośrednio z listy kontaktów? Czy wi-fi direct współpracuje z telefonami innej marki?

Jaki ROM polecacie jako najlepszy jeśli chodzi o stabilność rozbudowanie i współpracę z innymi aplikacjami.

Wysłane z mojego MyPhone Next przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez cia_agent

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ADINI

Jest może jakiś zamiennik aplikacji kontaktów bo ten jasny styl trochę mi nie pasuje?

NEXTem pisane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi