Skocz do zawartości
ZAJARANY

Oryginalne romy Era, Play i Orange [RUU]

Rekomendowane odpowiedzi

zeby wgrac tego orange ruu musisz miec hboot 0.8 czyli musisz zrobic downgrade wedlug linku powyzej, tylko nie wiem czy ten orange ruu nadaje sie dla SLCD....

wgrałem ten RUU od orange, wszystko działa na SLCD, telefon był jak z pudełka ;p (byl bo znowu dostal roota :))

Edytowane przez adevole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mihav

jest tu RUU Ery - Sprawdzony, wrzuciłem go przed chwilą - Uwaga w jest podpisany jako TMO PL - T-Mobile Portugal ale nie ma w Portugali TMO

http://ftp.xda-china.net:82/xda2/yuh...024_signed.exe

Potwierdzam działa bez problemu, 5min wgrywania i telefon jak z salonu.

PS: Może ktoś będzie miał podobny problem z przegrzewaniem i restartami Desire jest to wina wadliwych płyt głównych wysłanych do Polski i Czech. Bez problemu serwis po prosu wymieni płytę główną, tzn. w moim przypadku :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robiłeś downgrade hboota żeby go wgrać? czy miałeś 0.80?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mihav

Nie, nie robiłem downgrade hboot miałem 0.93.001 z s-off i nic nie robiłem więcej tylko podłączyłem go do komputera i wgrałem RUU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Na orange czy era poszlo ci bez downgrade bo masz play w opisie.

Sory juz wiem niedopatrzenie

Wysłano z HTC Desire

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

fajnie że po wgraniu ROMu ERA 2.2 z tej stronki , znowu mam pierwsze 3 m-ce NaviExpert za free :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mihav

@linar10 nie rozumiem o co ci chodzi :P kupiłem go w serwisie GSM i miał od nowości wgrany brand od ery dlatego musiałem go oddać również z brandem by naprawili mój problem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gelu

W temacie jest "(+instrukcja zgrania z telefonu)" - ja jakoś tej instrukcji nie widzę. Jestem nowym użytkownikiem Desire i mam wszystko na telefonie "dziewicze" z sieci ERA. Zanim zacznę zabawę w rootowanie, romy itp chciałbym poprawnie wykonać kopie, która pozwoliłaby na:

1) Un-root'a - powrócenie do oryginalnego ROM-u

2) Przywrócenie brandingu ERY

Chciałbym uniknąć tego, że nagle gdy powstanie taki problem będę musiał szukać i kombinować, żeby przywrócić wszystko.

Jeśli jest już gdzieś taki poradnik napisany krok po kroku (z reguły takie kopie robią nowi użytkownicy) to proszę o link.

Przeczytałem FAQ i parę innych tematów, więc trochę się już orientuję ale nie jestem jeszcze mocny w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mihav

@up wystarczy wgrać przez komputer RUU z brandingiem Ery i masz wszystko jak z salonu, wiem bo sam tego potrzebowałem i wszystko działa w postach powyżej masz link do RUU

PS: Jak ktoś wyżej napisał całkowitej kopi (taka jak jest w RUU) nie zrobisz dlatego właśnie istnieją RUU

Jak chcesz zrobić kopie systemu to polecam poczytanie o ClockworkMod Recovery lub AmonRA lecz jeśli chcesz oddać do serwisu to raczej ci nie przyjmą z Recovery. W razie innych pytań lub problemów pisz na PW albo maila :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zuku

czy osoby które robiły upgrade do froyo z orange poprzez OTA mogły by mi podac jakie macie wersje:

HBOOT

RADIO

KERNEL ??

dzięki

Edytowane przez zuku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi