Skocz do zawartości
ZAJARANY

Oryginalne romy Era, Play i Orange [RUU]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

jest tu RUU Ery - Sprawdzony, wrzuciłem go przed chwilą - Uwaga w jest podpisany jako TMO PL - T-Mobile Portugal ale nie ma w Portugali TMO:)

http://ftp.xda-china.net:82/xda2/yuhong/G7/RUU_Bravo_Froyo_TMO_PL_2.15.118.1_Radio_32.47.00.32U_5.10.05.23_release_145024_signed.exe

Potwierdzam, działa. Leci piffko

Edytowane przez Rybcunq

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    natash

Trochę nie rozumiem skrótów używanych w tym temacie, skąd wziąć RUU (tzn. oryginalny ROM z Playa)? Każdy pisze wgrałem, ale jak? Skąd wiedzieć, że dany HBOOT pozwoli na wgranie RUU? W tym temacie nie widzę instrukcji wgrania RUU oraz linków do poszczególnych RUU, gdzie takie coś znaleźć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tycobb

@natash ściągnij bez różnicy, który RUU :) i tak będziesz zakładał roota i wgrywał alternatywny ROM :)....ja tak zrobiłem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witajcie,

wygooglowałem taką stronę:

jest tu RUU Ery - Sprawdzony, wrzuciłem go przed chwilą - Uwaga w jest podpisany jako TMO PL - T-Mobile Portugal ale nie ma w Portugali TMO:)

http://ftp.xda-china.net:82/xda2/yuhong/G7/RUU_Bravo_Froyo_TMO_PL_2.15.118.1_Radio_32.47.00.32U_5.10.05.23_release_145024_signed.exe

i Orange PL - NIe mam jak przetestować ale skoro RUU Era smiga to ten też musi:)

http://ftp.xda-china.net:82/xda2/yuhong/G7/RUU_Bravo_Orange_PL_1.24.69.2_T_Radio_32.41.00.32U_4.08.00.09_release_136425_signed.exe

Myśle, że można by gdzieś do Faq dokleić.

Piwko mile widziane.

//KD: Po to jest ten temat. Jak ktoś jeszcze potwierdzi, że rzeczywiście są to te ROMy to przykleję tu. A Ty poczytaj w regulaminie o "sępieniu piw" ;) Bo na razie nie jest to tutorial ani temat przyklejony.

Nie ma linków? Może jadnak warto było by przeczytac ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolfrl

Pomocy! Muszę przywrócić branding Ery i mam z tym problem. W chwili obecnej mam RUU_Bravo_Froyo_HTC_WWE_2.29.405.5_Radio_32.49.00.32U_5.11.05.27_release_159811_signed z rootem i s-off, hboot-0.93.0001 i przy próbie wrzucenia RUU_Bravo_Froyo_TMO_PL_2.15.118.1_Radio_32.47.00.32U_5.10.05.23_release_145024_signed wyskakuje mi błąd 140. Możecie mi napisać krok po kroku co robić? Z tego co wyczytałem to mihav tylko podłączał i wrzucał i było oki, a u mnie są problemy :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Próbujesz wgrać stare ruu na nowsze, zrób najpierw downgrade

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mihav

@up zgadzam się z doświadczenia wiem że mi to pomogło a wgrywałem RUU bodajze na romie Revolution, a jest on dość stary wiec poszło bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wolfrl
    Napisano (edytowane)

Coś nie wyszło. Po wykonaniu wszystkiego przy pozycji 3 RADIO_V2 mam Fail-PU i podsumowanie Partition update fail! Update fail! Po reboocie ekran stoi na logo HTC z jakąś czarną poziomą kreską :(

Udało mi się przywrócić 2.29.405.5 przez Fastboot USB i działa, ale downgradu zrobić nie mogę.

Dobra, soft z Ery przywrócony taką metodą:

1. Zrobiłem roota metodą Unrevoked

2. Zrobiłem downgrade tym sposobem (użyłem Downgrade Utility v.2.3) - oczywiście znowu było RADIO_V2 Fail-PU i Partition update fail!, pozostał hboot-0.93.0001, ale po reboocie miałem znaczek z czerwonym trójkątem z wykrzyknikiem zamiast zawiechy na białym ekranie z logo HTC.

3. Odpaliłem Fastboot USB i spróbowałem odpalić RUU z Ery i okazało się, że jakimś cudem mam soft 1.15.405.3 i jakoś poszło.

Edytowane przez wolfrl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zrobiłem tutorial odnośnie omawianego tu tematu FAQ HTC Desire

Nie rozumiem Gold Carty - czy w Erze ją potrzebuję aby wrócić do stocka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi