Skocz do zawartości
tiestobunio

Allure Rom |Build 4.0.2|CM-FXP| 4.1.2 |Crew Blur [26/03/2014]

Rekomendowane odpowiedzi

Usługi też się włączają prawda? . Używaj jakiegoś taskkilerra i kontroluj swoje apki .

Zobacz co masz za otwarte aplikacje .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam właśnie wgrałem najnowszą wersję romu i jestem bardzo zadowolony, jest bardzo szybki mimo że już zainstalowałem aplikacje to i tak posiadam 200 mb ramu. Rom ma bardzo fajny wygląd i nie ma już nie potrzebnych aplikacji. THX:D

---------- Post dołączono o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

Dla świeżaków, którzy dalej nie wiedzą jak zrobić full wipe w cwm to tu macie film

przedstawia działania potrzebne do full wipe na xperi j oczywiście zakładając że wgralićcie kernel i jesteście w cwm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sqizzy

Na wstępie chciałem podziękować tiestobunio za rom.

Mam jednak pytanie. Zainstalowałem builit 3.0.1 i mam problem z dwiema rzeczami. Mianowicie, zaraz po odpaleniu telefonu wyskakuje błąd "download music info", wyskakuje dwa razy i później jest spokój. Kolejną rzeczą która mi nie pasuje to te niebieskie ikony zasięgu, baterii i ikona telefonu, czy da się to jakoś zmienić aby wyglądały jak oryginalne ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję wam :)

Widzę mała popularność romu ,ale jak zawsze powoli rośnie.

W następnej aktualizacji zadbam o nowy styl rom-u.

Ponieważ w I kolejności chciałem zadbać i stabilność i wydajność potem dodatki i duperele :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yave
    Na wstępie chciałem podziękować tiestobunio za rom.

Mam jednak pytanie. Zainstalowałem builit 3.0.1 i mam problem z dwiema rzeczami. Mianowicie, zaraz po odpaleniu telefonu wyskakuje błąd "download music info", wyskakuje dwa razy i później jest spokój. Kolejną rzeczą która mi nie pasuje to te niebieskie ikony zasięgu, baterii i ikona telefonu, czy da się to jakoś zmienić aby wyglądały jak oryginalne ?

Mam takie same uwagi do tego ROMu. Zwróciłbym także uwagę na zbędne moim zdaniem aplikacje od SONY. Na razie jest to najlepszy ROM z jakim miałem do czynienia na j-tce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kolos28
    Mam takie same uwagi do tego ROMu. Zwróciłbym także uwagę na zbędne moim zdaniem aplikacje od SONY. Na razie jest to najlepszy ROM z jakim miałem do czynienia na j-tce.

Z całym szacunkiem dla @tiestobunio ale zaufaj, że są lepsze ROMy ale na innym forum :)

Co nie znaczy, że ten ROM jest zły bo tak nie jest ;)

Edytowane przez Kolos28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam!

Nie rozumiem jednego.. jeśli zrobiłem testowy rom (pierwsza edycja) i był tylko dostępny na facebooku to ponad 50 osób wmawiało mi ,że lepiej aby było już wgrane sony media app.

Ja cenie sobie swój ,ale posłuchałem "fanów" i zrobiłem co mogłem,a to ze wyszło jak wyszło to już za to nie odpowiadam.

Aktualnie jestem na etapie 60% ukończenia nowej wersji romu.

Zaznaczam ,że robię po swojemu i pod swój gust :o

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rom faktycznie szybki, ja bym tylko troche motyw zmienił ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ROM godny polecenia jedyne wady to te komunikaty co wyskakują przy odpaleniu telefonu i jak wejdzie się w walkmana i kliknie się na tytuł odtwarzanej pisenki na dole, odrazu wywala walkmana i zostaje zatrzymany, jeszcze przy wyborze pisoenki po kliknięciu, na statusbarze rozmazuje się co teraz jest odtwarzane.

---------- Post dołączono o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:32 ----------

A jeszcze jedno może mi ktoś powiedzieć jak zakualizować ten rom do wersji 3.0.2 , czy też trzeba od nowa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi