Skocz do zawartości
spami

Akcesoria Etui Nillking Frosted Shield

Rekomendowane odpowiedzi

spami

Nie polecam po pierwszym spotkaniu produktów firmy Nillkin.

Zrozumiałbym etui za 10-20zł noname, ale nie produkt droższy.

Kupiłem do Frosted shield do Huawei Y300. Przez przeoczenie, nie zauważyłem ważnej rzeczy, nie ma wycięcia pod lampę flash. Tym samym producent wypuścił bubla, gdzie używanie aparatu jest problemem. Etui nie chroni ani dołu ani góry telefonu (na dole jest wycięcie, a w tym modelu telefonu nie ma żadnego gniazda).

Producent ani nikt inny nie odpisał mi nawet nic na moją uwagę. Sprzedający poinformował, że widziałem co biorę.

Proszę zwracać uwagę na detale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hmm, brak wycięcia na diodę jest spowodowany tym, że 90% tego typu akcesoriów do Y300 jest produkowane w Azji do azjatyckiej wersji telefonu która diody nie posiada. Co do wykonania to po prostu taka jest jego konstrukcja, wiele sztywnych etui trzyma się bocznych krawędzi telefonu pozostawiając dolną i górną krawędź otwartą, sam korzystałem z takiego etui, niekoniecznie tego producenta i do tego modelu, i nie mam mu nic do zarzucenia, dobrze chroni tył który najbardziej jest podatny na uszkodzenia. I zgadzam się ze zdaniem sprzedającego, widziałeś co brałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem na allegro silikonowe etui i właśnie specjalnie zwracałem uwagę na to wycięcie. Za to myślałem że brak wycięcia na przyciski głośności nie będzie problemem, bo wyraźnie widać inną fakturę na obudowie w tym miejscu i od wewnątrz jest 'wycięte' wgłębienie. W dodatku miałem kiedyś gumowe etui i tam wszystko działało idealnie. Niestety przeliczyłem się i przyciski funkcjonują tragicznie. Nie polecam.

Następnym razem kupię ze wszystkimi otworami :D Trzeba się uczyć na błędach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi