Skocz do zawartości
Matticzek

Co zamiast Myphone Next?

Rekomendowane odpowiedzi

@ps2master

zapewne kazdy marzy o sprowadzaniu tego z zagranicy a potem w razie czego odsyłaniu tego na gwarancje do UK. Co to w ogole za argument? To ja moge powiedziec ze gdzies z Azjii moge miec super telefon za 350 zł... i tak dalej i tak dalej, tylko kogo to interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    cuniek

W realu bedzie od 12 grudnia Overmax Vertis za 459 pln. Telefony maja identyczna specyfikacje, tylko Vertis ma wiekszy ekran - 5 cali. Cena niesamowita...

Wysyłane z mojego IQ446 Magic za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cena może fajna ale wymiary już nie - 6.5 mm szerszy i 9 mm wyższy >:( to już 'cegłą' zajeżdża :facepalm:

Ale jak kto jubi 5" to czemu nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

4,7 cala np. LG L9 jeszcze bym przełknął ale 5 cali to już "masakra" :facepalm3:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wejdz na strone myPhona i tam sa juz nowe modele jeden jest chyba 5 cali

---------- Post dołączono o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

sorry 4,7 cala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb
    5 cali to już "masakra" :facepalm3:

To ja się przewrotnie zapytam czy świadomość kształtuje byt czy odwrotnie :D Posiadam "piecioipółcalowca" i nie wyobrażam sobie mniejszego. Teraz po paru miesiącach posiadania Next'a moja ładniejsza połowa stwierdziła że na początku był taki wielki a teraz jak oswoiła się z moim Notkiem już :oczy: nie. Co do następców to można śmiało powiedzieć że myPhone mocno ceny przeszacował :zabawa: Ale kto im zabroni.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel

Tu nie chodzi o świadomość ale o komfort i wygodę noszenia telefonu w praktyce.

Teraz zimą to i 7 calowego mogę schować do kieszeni kurtki. A co latem ?

Dla kieszeni spodni 5 cali to za dużo bo pomijając w/w komfort i wygodę istnieje ryzyko pęknięcia wyświetlacza.

Kupiłem 4,5' ale szukałem 4' - 4,3'

Do kieszeni spodni 4' byłby optymalny ale buszując po ekranie smartfona to im większy tym lepszy.

Co do efektu wzrokowego wielkości czegokolwiek to tak już jest.

Miałem SG ACE 3,5' i gdy patrzyłem na HTC HD2 4,3' (był w domu) to wydawał mi się duży.

Teraz mając NEXT 4,5' gdy patrzę na Lumie 820 4,3' (jest w domu) to wydaje mi się mała.

Tak samo jest w TV w domu. Dla jednego 32' to maks, a dla drugiego 55' to mało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb

Nie wyobrażam sobie komfortowego oglądania telewizji na ekaranie 55’ z odległości 1,5 metra, to tak na marginesie. Co do pojemności naszych kieszeni to zależy od spodni ;) . Zapewniam że Notek się mieści spokojnie bez wyraźnego dyskomfortu. Nawiasem mówiąc nawet E71 niechętnie nosiłem w kieszeni. Fachowcy z Apple wiedzieli doskonale jaki rozmiar będzie optymalny

Do kieszeni spodni 4' byłby optymalny ale buszując po ekranie smartfona to im większy tym lepszy.

W tym punkcie mamy podobne zdanie co do phabletu oczywiście :cool: Jednak byt kształtuje świadomość :PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    Zapewniam że Notek się mieści spokojnie bez wyraźnego dyskomfortu.
    To wsadź go do kieszeni spodni "dżinsowych" i wsiądź do samochodu (osobowego).

Powodzenia :przestraszony:

Może potem zrobię zdjęcie dwóch moich par spodni z wytartymi śladami w miejscu kieszeni od 4,5 calowych LIVE i NEXT także nie wciskaj kitu że nie czujesz dyskomfortu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb

Co Ty chcesz mi wmówić że nie wiem co mam i jak to się mieści w kieszeni ? Wybacz ale zamiast w klawiaturę to kliknij się w coś innego ;) i proszę czytaj ze zrozumieniem. Może ustalimy definicję co komfortowo można nosić w kieszeniach spodni. Jestem przekonany ze będą skrajne opinie. Nie twierdzę że jest idealnie ale swoim tekstem udowadniasz że z 4.5’ też nie jest. Ja podzieliłem się własnymi spostrzeżeniami Ty własnymi i dobrze. Po to jest ten wątek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi