Skocz do zawartości
Matticzek

Co zamiast Myphone Next?

Rekomendowane odpowiedzi

SamXel

Wiem, że jeśli już się kupiło 5,5 cala to trudno się przyznać że to lekka przesada.

Jak dla mnie to możesz w kieszeni spodni nosić 10 calowego tableta i zarzekać się że Ci to nie przeszkadza.

Twoja sprawa, twój smartfon i twoje spodnie ;)

Swoją drogą to pojemne kieszenie masz w spodniach :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Nie wiem o co wam chodzi mam Note 2 5.5 cala mam jedne obcisłe spodnie ( nie jak rurki) i nawet tam note się mięci bez problemu do auta wsiade również. Jeżeli nosisz obcisłe spodnie typu rurki które wchodzą nie powiem gdzie to się nie dziwię :P Zresztą Xperia Z jest podobnych rozmiarów co N2 a to jest 5vs 5.5 cala...

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    seski

To jakich wy kształtów jesteście? :)

Moją niezbyt tęgą tylna część ciała też też Next uwiera w samochodzie. Boję się, ze go połamię.

TzT-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Noszę w bocznej kieszeni a nie w tylnej a po za tym Next jest bardzo duży jak na 4.5 cala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gatsem

Właśnie, tu pojawia się jeszcze kwestia grubości ramek wokół wyświetlacza. Gdyby w tej samej obudowie zmieścić więcej ekranu, to jasne, czemu nie. Ale jak dla mnie, na chwile obecną rozmiar Nexta to max, co mogę obsługiwać jedną ręką. Może z czasem mi się palce jeszcze rozciągną:P

Dyskusja na temat rozmiarów jest dość jałowa. Bo każdy ma inne preferencje (Ci, którzy używają 5+ cali zapewne obsługują komórką dwoma rękoma) no i inne parametry od natury (może są ludzie z tak wielkimi łapami, że i 5,5 cala mogą jedną ręką;) ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Powiem Ci ze zawsze pisałem smsy dwoma rękami i ogólnie jakoś tak zawsze praktycznie obsługuje telefon dwoma rękami nawet Xperie E z 3.5 cala taty ;D i dla mnie wielkość Note to nie problem a telefon używam już praktycznie zamiast komputera :) tutaj oglądam filmy i przeglądam neta a jak coś stremuje na TV. Ale ramki niestety Next ma duże i można by do niego wstydzić 5 cali

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Typb

Niezaprzeczalną zaleta Next'a są dwa aktywne sloty na kartę sim. Niczego i nikomu nie muszę udowadniać. Tendencja jest jedna. Jestem bardzo zadowolony z Notka i jego ekranu. Na rynku zaczyna pojawiać się coraz więcej phabletow do 6' w ciekawej cenie i specyfikacji dlatego zadziwiły mnie propozycje cenowe myPhona. Sam widzę że masz wewnętrzny imperatyw udowadniania własnej racji ale czas to zweryfikuje, zapewniam. Proszę tylko o jedno nie pisz farmazonów że ktoś chce nosić 10' w kieszeni choć i tego zabronić nie można. Widziałem iPhona4 z pękniętą obudową przez noszenie w kieszeni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SamXel
    Sam widzę że masz wewnętrzny imperatyw udowadniania własnej racji
    Chyba masz problem kolego ze zrozumieniem słowa pisanego.

Niczego nie chcę Ci udowadniać, chyba jedynie to że chciałem zrobić zdjęcia dwóch par moich spodni z wytartymi śladami rami po noszonych w kieszeniach telefonach 4,5'

Może dla ciebie to nie dowód. A z resztą, co mnie to :hyhy:

Edytowane przez SamXel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Elderbary

Napisałeś to do mnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boch

pewnie już ktoś wspominał, Xiaomi Red Rice (Hongmi). smartfon ok. 100 zł droższy od przeciętnej oferty MyPhone'a Next na popularnym portalu aukcyjnym, ale myślę, że warto. porównanie specyfikacji:

Android 4.2, troszkę większy 4,7" wyświetlacz, powłoka Gorilla Glass. niewiele wiadomo na temat układu dźwiękowego i aparatu. niedługo powinna pojawić się recka na .........pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi