Skocz do zawartości
ptaszny

Desire X nie ładuje się. Aplikacje zużywają zbyt dużo energii-ładowanie nie możliwe.

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc. Mam roczny telefon HTC Desire X i myślę, że użytkuję go w sposób normalny tj. mam dogranych parę aplikacji, jeden dodatkowy motyw etc. Mam problem z ładowaniem telefonu. Często wyskakuje mi informacja, że aplikacje pobierają zbyt dużo energii i ładowanie jest nie możliwe. Kiedy nie otrzymuję tego komunikatu i w menedżerze zadań zakończę wszystkie akcje pokazuje, że telefon jest ładowany ale po paru godzinach po odłączeniu ładowarki bateria jest na tym samym poziomie. Ta sama sytuacja jest kiedy wyłączę telefon i nawet po całej nocy na ładowarce telefon jest nienaładowany.

Próbowałem instalacji Greenify, przełączania w tryb samolotowy (aby nie zużywał energi na poszukiwanie sieci), usuwanie aplikacji zbędnych i przenoszenie ich do pamięci zewnętrznej i dalej jest to samo.

W czym jest problem?

Irytujące jest kiedy na telefonie nie robię żadnych akcji a w menedżerze zadań po paru minutach od wykasowania pojawia się minimum 10 akcji, które zapewne ciągną mi energię telefonu. Mój chłopak posiada HTC Desire S i u niego aplikacje same nie startują w tle/

Bardzo proszę o pomoc, dziękuję.

Notatka od Moderatora: karmel3
    wykrzyk.png Poprawiłem temat. Jednak na przyszłość pamiętaj o poprawnym tytułowaniu wątków. http://forum.android.com.pl/f14/jak-poprawnie-nazywaae-tematy-na-forum-tutorial-46402/
    Edytowane przez karmel3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie napisałeś czy próbowałeś innej ładowarki/kabla a że z doświadczenia wiem że w DX przy uszkodzonym kablu dzieją się takie cyrki, to kabel USB do wymiany :)

Edytowane przez karmel3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za pomoc, kabel kosztuje grosze więc już został zakupiony i idzie pocztą. Pytanie jeszcze tylko dlaczego Desire X włącza tyle aplikacji w tle, nawet tych z których nie korzystam? Jak temu zapobiec żeby bateria wytrzymywała dłużej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj Greenify

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zainstaluj Greenify

Już wcześniej zainstalowałam i greenefikowałam co się dało ale mimo to ciągle ładują się aplikacje i pełno usług dodatkowych ;-/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi