Skocz do zawartości
Wojcieszko

S-View dla Galaxy s3.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Panowie widzę, że na allegro pojawiłosię etui s-view dla galaxy s3... Niektóre wyglądają na oryginalne od Samsunga, chociaż nie znalazłem nigdzie potwierdzenia, że Samsung wydał takie etui na s3... Mam jednak pytanie, czy jak już bym zakupił takie etui to czy będzie to działało podobnie jak w s4 (czyli będzie wyświetlało na czarnym tle godzinę i informacje o powiadomieniach), czy będę potrzebował do tego jakiejś dodatkowej aplikacji? Jak to w praktyce może działać na s3?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie będzie działało, bo to tego Etui jest potrzebny czujnik Halla, który ma S4 i Note 3. Galaxy S3 go nie posiada. Zresztą te Etui to nie oryginał od producenta, bo tylko Flip Covery wypuścił dla tego modelu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pawelt

Wczoraj pobawiłem sie tymi apkami s-view i to działa wybudzanie po otwarciu w okienku pojawia sie możliwość odebrania bez otwierania właściwie to będzie działać na wszystkich komórkach do których te apki działają i robione są etui z otworem. Bardzo prosto to sprawdzić bo po uruchomieniu danej apki wystarczy zasłonić górne czujniki i pojawia sie powyższe menu s-view. Po odsłonięciu komórka sie wybudza to jest bardzo proste rozwiązanie działające na podstawie czujników. Mi sie bardziej spodobała ta apka co jak widać po zdjęciach dedykowana do s3:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sol.sviewcall&hl=pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    N1tRo

Tak czy siak, w S3 nie będzie działał patent s-view od S4. Pozostają aplikacje imitujące sview podane wcześniej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby nie patrzec efekt zostanie osiągnięty.

Wysłane z prodiża

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy ktos kto uzywa takiej apki moze sie wypowiedziec co z bateria? Z moich obserwacji czujnik caly czas dziala wiec domyslam sie ze bateria wyssana do ostatniej kropli.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W przyszłym tygodniu kurier mi dostarczy takie etui ;)

Odezwę się co i jak.

Edit: Etui dotarło i po odpaleniu dwóch aplikacji stwierdzam że jedyna sensowna aplikacja to (S View little).

Osobiście ją odinstalowałem a to dlatego, że telefon leżąc bez ruchu potrafił się sam załączyć i nie zawsze działała jak należy:(

Reasumując etui z dwoma otworami jeden u góry a drugi na dole wygląda to dosyć fajnie widać zegar i na dole odbierz połączenie lub odrzuć, jak ktoś dzwoni:)

Czy warto ? Warto, ponieważ telefon jest nadal zgrabny i chowa się bez problemu do kieszeni.

Etui jest z tylną klapką połączoną z przodem to jest to co chciałem ;)

Dodatkowo "gratis" otrzymałem folię ochronną.

Edytowane przez Htc_hack_Htc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam pytanie odnośnie Etui s-viev, chciałbym się dowiedziec czy to etui allegro.pl/oryginalne-etui-s-view-samsung-galaxy-s3-neo-i9301-i5742927010.html?utm_source=criteo&utm_medium=cpc&utm_campaign=alluserscro

bedzie pasowac do Samsunga galaxy s3 LTE oraz czy polecacie taki pokrowiec w sensie czy bedzie to wszystko dzialac tak jak nalezy i nie bedzie zbytecznie obciazac baterii. Oraz czy wogole S3 LTE posiada odpowiednie wejscie na taki pokrowiec

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi