Skocz do zawartości
Bystryldz

LG Security Error - rozwiązanie

Rekomendowane odpowiedzi

tycobb

Witam,

U mnie wisi chwilę na Logo LG wraz z napisem Security Error i za chwilę się wyłącza telefon. Powyższy sposób nie działa bo jest brak komunikacji między telefonem a kompem. Co zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Tycobb

Przeinstaluj sterowniki, sprawdz czy przewod usb dziala, wejscie usb(u mnie na przyklad sie zepsulo nagle i tez sie dziwilem czemu tel mi nie wykrywa ale przepiolem na inny port i smiga :))

Sent from my LG-P760 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tycobb

Wszystko uratowane :) było ciężko ale się udało. Co zrobiłem? Sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Malix

Witam,

Mam problem z LG L9.

Sięgając rano po komórkę, która całą noc się ładowała (była włączona) zauważyłem coś dziwnego. Leżała na podłodze bez klapki i baterii (zapewne spadła - to akurat nic dziwnego) ale po dopasowaniu elementu i próbie włączeniu komórki pojawia mi się komunikat:

Secure booting unsuccessful

Cause:

Po czym się wyłącza. Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że jestem całkowicie zielony w tematach rootowania, romów itp.

Wczoraj wieczorem zrobiłem root przez jeden z poradników jaki znalazłem:

Wszystko ładnie pięknie, aż po próbie uruchomienia telefonu wyskakuje logo LG z podpisem "Security Error". Wg. poradnika telefon miał się zrebootować sam, a tego nie uczynił. Czytałem kilka poradników, ale każdy wymaga podpięcia telefonu do komputera co w moim przypadku nie działa (nie ma nawet windowsowego dźwięku, że wykryto urządzenie). Żadna kombinacja hard resetu też nie działa, nie mogę wejść w Download Mode i S/W. W razie doinformowania proszę zadawać pytania, gdyż nie wiem co jeszcze mógłbym tutaj napisać.

Pozdrawiam gorąco.

Edytowane przez bartekc00
    tagi spoiler

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy to odpowiedni dział, czy podobny temat był (szukałem sam odpowiedzi i nie znalazłem jako takiej).

Znalazłem sposób na naprawienie dość szybkie naszego L9 gdy na ekranie pokaże nam się "Logo LG i Security Error"

Metoda bardzo prosta, trzymając Vol+ podpinamy telefon do kompa, potem odpalamy Tutka tego autora http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/ i cieszymy się naprawionym telefonem.

U mnie problem polegał na tym, że po zwykłym podpięciu go do laptopa nie wykrywał mi go żaden program, kdz, oficjalny nic i nie dało się naprawić awaryjnie. Jeżeli ktoś by chciał żeby lepiej to opisać, szczegółowo czy coś to napisać w przeciwnym razie usunąć, bądź zmoderować i przenieść do odpowiedniego działu.

Pozdrawiam

U mnie to nie działa,sterowniki zainstalowane nawet OMAP 4430 a  telefon jest niewykrywany przez  komputer. Moze jakas inna metoda?.W telefonie  wyswietla sie Logo LG  lub LG security error,w zaden sposób nie mozna sie polaczyc z komputerem.Przy próbie awaryjnego odzyskiwania systemu dochodzi do 15% z informacja telefon odłaczony,brak juz pomysłu  przeczytane wszystkie porady i nic.

Edytowane przez xmen125

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mój telefon LG 9 P760 wyswietla tylko  security error,komputer nie rozpoznaje go, jednak jak przytrzymam vol+ i podłącze do kompa to wchodzi w S/W uprade wtedy jest wykrywany przez komputer a w urządzenia drukarki pokazują się  3 małe ikony telefonu. Robie wszystko według poradnika ,jednak kiedy załączam UpTestEX_BY_BRIDE_2014 jako administrator , ustawienia według opisu i daje  normal  upgrade to od razu załacza sie LGMobile Support Tool ,po którym powinno  otworzyc  sie okienko z wyborem regionu i jezyka lecz u mnie się to nie pokazuje .LgMobile Support Tool   i znajduje  telefon,pobiera  soft i aktualizuje .Dochodzi tylko do 50% i rozłącza sie.Co moze byc  przyczyną ?.Wszystkie sterowniki zainstalowane  zgodnie z opisem.

Edytowane przez xmen125

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@xmen125

Jaki system?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Windows Prof 64,ale próbowałem tez na  XP i to samo,czy może to wyglądac na uszkodzenie płyty?

Edytowane przez bartekc00
    nie cytujemy posta wyżej w całości

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@xmen125

Masz za stary system. Potrzebny jest Windows Vista w górę.

Wysłano z telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi