Skocz do zawartości
nowy57

monstualna bateria ZEROLEMON 10000mAh !!!

Rekomendowane odpowiedzi

sabur

Miałem próbować temat wspólnego zamówienia ale z racji braku zdecydowania na zakup z mojej strony dałem sobie czas aby zastanowić się czy potrzebuje tak dużej baterii ;)

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może jakieś wspólne zamówienie z USA? Z zamawianiem rzeczy z tamtejszego amazon'u nie było nigdy problemów.

Osobiście zamawiałem na ebay-u (sprzedawca ten sam co na Amazon) tutaj, nie było żadnych problemów z wysyłką (choć teraz nie widzę opcji wysyłki do Polski), towar otrzymałem szybko (chyba jakoś do 10 dni), bateria trzyma super, choć cegła straszna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Może jakieś wspólne zamówienie z USA? Z zamawianiem rzeczy z tamtejszego amazon'u nie było nigdy problemów.

Z chęcią bym zamówił na spółkę. Mam nadzieję że nie naliczą cła? Ile wyjdzie ~koszt?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wysłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie, a jak jest z wpływem tej obudowy na kąty widzenia aparatu? Wystająca obudowa nie przeszkadza? Nie dodaje winiety?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    indi34

Używam tej baterii od kilku tygodni i jestem mega zadowolony. Jeśli chodzi o kąty to nie ma o czym pisać, bo ta obudowa wystaje 2mm do góry, a do aktywnego obszaru wyświetlacza po bokach też są 2-3mm, więc niczego nie zasłania. Reasumując jest warta każdego wydanego dolara, zresztą widzę, że już się pojawiły na Allegro i gdybym miał teraz ją kupować to kupiłbym w Polsce, bo niewiele drożej, a na przesyłkę czekałem prawie 4 tygodnie ze wszystkimi formalnościami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up pisząc "niewiele drożej" masz na myśli np. tą aukcję? ZERO LEMON SAMSUNG GALAXY NOTE 3 N9005 10000 mAh ! (4245114248) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. (cena za dwie sztuki)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

To jest cena 1 sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    indi34

Tak. Widziałem tą aukcję i mam w domu to samo. Mnie całość kosztowała ok. 350zł, ale jak widzę, że mi telefon przez dobę konsumuje kilka % baterii, to uważam, że to był właściwy wybór na lato z dala od źródeł prądu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi