Skocz do zawartości
nowy57

monstualna bateria ZEROLEMON 10000mAh !!!

Rekomendowane odpowiedzi

indi34

Tam właśnie ją kupiłem. Jak znasz kogoś, kto przywiezie Tobie baterię schowaną w majtkach to pewnie zmieścisz się w 2 stówkach. Ja takich znajomości nie mam, a więc musiałem zapłacić za przesyłkę, cło, VAT, opłatę za przedstawienie do oclenia i wycieczkę do urzędu celnego (100 km w dwie strony). I tak uważam, że warto było.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up no masz rację, mogą powychodzić takie koszta. Szkoda, że w PL tak mało osób tym handluje. Zastanawiam się czy nie kupić dla siebie jednej sztuki, w końcu są takie momenty, kiedy dostęp do gniazdka jest utrudniony a powerbanku nie da się używać z uwagi na wygodę obsługi urządzenia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam ebay.com, sprzedawca ten sam (Ships from and sold by Bastexwireless - Authorized ZeroLemon Retailer), myślę że jest łatwiej z płatnością. Płaciłem około 240PLN z przesyłką (przesyłka 14,99USD). W moim przypadku nie było problemów z przesyłką ani Urzędem Celnym (czy VAT-em).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również nie mialem problemow z Urzędem Celnym, cłem czy VAT-em. Przesylka przyszla po 10 dniach. Generalnie bateria super i godna polecenia.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    indi34

Z tego co pamiętam to dostałem list polecony od Poczty Polskiej, że przesłali do Oddziału Celnego przesyłkę z USA i mam dostarczyć fakturę. Widocznie miałem pecha bo jak już tam pojechałem to celnicy naliczyli mi wszystko co mogli i dlatego tak wyszło. Zastanawiałem się później co by zrobili jakbym powiedział, że to prezent i nie mam żadnej faktury ani potwierdzenia zakupu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kazaliby ci napisać oświadczenie i policzyliby według niego. Ja tak miałem jak przyszedł do mnie Pebble.

Wytaptalkowane na notatniku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    indi34

Dzięki za podpowiedź. Następnym razem jak coś będę kupować to też tak zrobię. Widzę, że na Alledrogo znowu pojawiły się te baterie, tylko, że cena spadła. Moja po kilkunastu ładowaniach nadal spisuje się rewelacyjnie mimo dużych obciążeń. No i holster świetnie zdaje egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smk

post-95062-14255749357775_thumb.png

załącznik niech zastąpi tysiąc słów. Bez jakiejś szczególnej optymalizacji, z ekranem ustawionym na automatyczne -2. Wynik po półrocznym użytkowaniu I ładowaniu cegły co 36 godzin średnio.

Po upływie tego czasu bateria sprawuje się jak producent obiecał. Obudowa również nie pozostawia nic do życzenia. No, może poza materiałem- ten chropowaty plastik działa na mnie drażniąco. Ale nie będzie się, nie rysuje, A I pewny chwyt zapewnia. Drugim minusem może być fakt iż szkielet opancerzenia potrafi chrupnąć I zajęczeć, sugerując marność. Na szczęście jakość wykonania jest w porządku, A dźwięki udało się.wytłumić kreatywnym użyciem taśmy malarskiej.

Edytowane przez Tasi
    Wszelkie grafiki wstawiamy w Spoiler [S]...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Forby

Macie może jakiś pomysł, jak można obecnie zdobyć tą baterię? Niestety na allegro cisza. Miałem zerolemona w S3 i sprawowała się super. Wrzucenie tego do n3 da mi tydzień spokoju z baterią :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi