Skocz do zawartości
nowy57

monstualna bateria ZEROLEMON 10000mAh !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Forby

Bateria dotarła, Urząd vat wlepił, ale listonosz zapomniał go ode mnie pobrać, także powinno być ok :) W porównaniu do ich baterii w S3, widzę spory progres. Dodatkowy plastikowy szkielet do amortyzacji ewentualnych upadków + dodatkowa folia na ekran dają przekonanie, że nic złego nie może stać się telefonowi.Gumowy tył baterii w S3 kilka razy uratował ekran i rogi telefonu, gdy miał bliskie spotkanie z podłożem. Przy tej budowie baterii N3 będzie podobnie. Na S3 ładowałem baterię średnio raz na 7 dni, tutaj powinno być jeszcze lepiej. I pamiętajcie przy ładowaniu, aby zostawić telefon pod prądem jeszcze 1-2 godziny po tym, jak pojawi się komunikat, że jest naładowana. Bateria wg moich obserwacji z S3 wytrzymuje wtedy ok 1/4 dłużej. Note wygląda teraz jak prawdziwa cegłówka, ale zawsze powtarzałem, ze dla mnie zdecydowanie ważniejsza jest bateria niż wygląd telefonu. Co mi po telefonie mającym mniej niż 10 cm grubości, gdy muszę ładować go co 1-2 dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Forby

A co to za teorie by ładować baterię jeszcze dwie godziny po naładowaniu? Te baterie są tak zrobione że nie lubią ładowania na 100% a tym bardziej rozładowywania do zera.... W laptopach już są wbudowanie programy do dbania o baterię i ładowania do max 80%. Niedługo i w telefonach też technologia będzie dostępna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Forby

Teoria potwierdzona praktyką :) Sprawdzane wielokrotnie i zastosowanie takiego "overcharged" ma realne przełożenie na długość działania baterii. Dodatkowo producent wielkimi literami karze wszystkim przed pierwszym użytkiem ładować telefon przez 12 godzin a później wyładować do 1% przez 5 cykli aby w pełni uformować baterię. Wiem, że brzmi to trochę jak tekst z okolicy roku 2000, ale skoro sam producent twierdzi, że dzięki takiej procedurze bateria będzie zachowywała się lepiej, to warto się tego posłuchać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Widocznie tam masz starej technologii baterie. Te "dzisiejsze" Litowo jonowe są zupełnie inne.

Sam pomysł zwielokrotnienia energii czasem się przydaje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    indi34

Na Alledrogo pojawiła się większa ilość tych naszych baterii w przystępnej cenie. Zastanawiam się czy zmienić telefon na N4 czy baterię na nową ... ;/

Ostatnio zrobiłem eksperyment i na ostatnich 2% energii obejrzałem 3 filmy zanim się wyłączył.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    frrancuz

Ja póki co kupiłem baterie

N4 za drogi i za mało innowacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie linka do tej bat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    indi34

Też chyba poczekam na N5.

Czy komuś zdarzyło się rozładować tą baterię do końca i też były takie anomalie z % na końcu?

Obejrzałem 3 filmy na 2% i całkowity czas włączenia ekranu był ok. 18h czyli realnie to jak zaczynałem oglądać powinno być ok. 25-30%.

Da się jakoś to skalibrować / nauczyć telefon jak ma pokazywać zużycie baterii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dużo wggrubia telefon?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi