Skocz do zawartości
szymel00

Android 4.4.2 SlimKitKat by szymel

Rekomendowane odpowiedzi

szymel00

@up

Czytaj pierwszy post ;)

ZAWARTOŚĆ:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nova launcher wywala błąd czyli po wygaszeniu wyświetlacza i ponownym wybudzeniu mam czarny ekran i tylko reboot ratuje. Druga sprawa pokazuje że mam 1 kreskę zasięgu, a tak naprawdę to mam full (wcześniej tak pokazywało BTS jest jakieś 100 metrów ode mnie).

Jednak czarny ekran po wybudzeniu to nie tylko nova launcher. Szybkie wygaszenie i wybudzenie po chwili dje taki błąd.

---------- Post dołączono o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 06:37 ----------

Kicha z czarnym ekranem tzn. dzwoni ktoś do mnie i widać tylko czarny ekran nie ma reakcji. Do normalnego użytku na razie nie nadaje się. Tak po za tym to fajny wygląd i interfejs.

Edytowane przez salco23

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

jest bug z zasięgiem wystarczy wejść w informacje o telefonie to wskaźnik zasięgu pokaże liczbe kilku cyfrową, asu itp

potwierdzam problem z rozmowami na slimie, wczoraj przyszedł mi sms o nieodebranym połaczeniu a w dialerze zero powiadomienia, zero dzwonka absolutnie nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szymel00 czy będziesz wprowadzał jakieś aktualizacje tego rom'a czy zrobiłeś go tak tylko jednorazowo :oczy:?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szymel00

Na pewno z biegiem czasu wydam aktualizację, na razie pracuję nad kilkoma projektami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko świetnie działa tylko trochę zamula :( I po pierwszym uruchomieniu i zablokowaniu ekranu nie mogłem go włączyć ale wystarczyło zrestartować telefon :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    _KoZa_

Witam

"Wrzuciłem" na mojego LGika soft V20D (poprzednio miałem V20c). Mam roota i CWM. Czy moge normalnie wrzucić ten ROM (SlimKitkat, na mój telefon tak jak jest w opisie w pierwszym poście czy cos musze jeszcze dodać do poprawnego jego działania? Pytam tak dla pewności :)?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi