Skocz do zawartości
ink100

telefon po fastboocie nie reaguje na nic

Rekomendowane odpowiedzi

ink100

Witam, przez pomylke w trybie fastboot wykonalem komendd reboot-bootloader, a jest on zablokowany. Telefon nie reaguje na nic.. Ani ladowarke, ani nie da sie go zalaczyc, nawet w trybie awaryjnym. Mozna tylko uzyskac polaczenie przez fastboota. Co zrobic aby wybudzix telefon ze snu? Wczesniej telefon tez nie dzialal - pojawialo sie logo lg, i pozniej caly czas czarny ekran

Komendy erase -w,cache nie podzialaly

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ink100

po wykonaniu:

fastboot flash x-loader p1.bin

fastboot flash u-boot p2.bin

fastboot reboot

telefon dalej nie chce się załączyć.. do trybu S/W też nie wchodzi.

edit;//

weszło :)

---------- Post dołączono o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

aktualizacja zatrzymała się na 4%... co dalej?

Edytowane przez ink100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    suszpl

Do skutku, niestety KDZ jest złośliwe, i może 10 razy nie zainstalowac a za 11 razem zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proponowałbym szybszy i prostszy sposób wgrania http://forum.android.com.pl/f764/wgrywanie-oprogramowania-flash-firmware-dla-telefona-w-lg-alternatywna-i-prostsza-metoda-by-bride-352830/, tyle, że do tego potrzebujesz sterowników, jeżeli nie będzie coś działać to możesz po instalować sterowniki z http://forum.android.com.pl/f794/wugs-nexus-root-toolkit-v1-7-8-18-11-13-a-272685/ tej apki będą w folderze data, u mnie podziałało i każdy program działa bez problemowo. Podłapałem od kogoś z forum. Ew jak wykrywa Ci tel to możesz spróbować naprawić awaryjnie oprogramowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem, uwaliłem telefon wgrywajac u-boot w omap4boot kiedy pytal dalem przypadkowo y i wrzucilo mi inny, sciagnalem p1 oraz p2 wrzuciłem do katalogu bin i przy wykonywaniu komendy fastboot flash u-boot p2.bin pisze mi, ze "error: cannot load 'p2.bin' " no i nie wiem jak to ugryźć... może coś pomijam? bardzo prosze o wskazówke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pag-r

Wgrałem fastboot zgodnie z sugestią z xda-developers i telefon się nie uruchamia ponownie. Domyślam się, że ewidetnie coś popsułem. Kiedy podłącze go pod USB to w menadzerze urządzeń miga mi sterownik TI Boards -> OMAP4430 USB Driver. Pytanie mam jedno: czy da się cokolwiek z tym zrobić? Czy zbrickowałem telefon totalnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziamot

jeśli żadne sposoby przywracania systemu do życia nie działają to prawdopodobnie płyta główna będzie do wymiany włącza się telefon czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pag-r

No właśnie nic się nie dzieje. Jedyne co widzę jak podłącze do PC to mrugający sterownik. Ale adb devices nie mówi nic. Tak z ciekawości: jaki jest koszt płyty głównej? Podejrzewam, że 80% wartości telefonu:/.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co pamiętam to w serwisie LG koszt wymiany chyba wynosił ok 350zł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi