Skocz do zawartości
Grzybecki

Telefon nie wysyła smsów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu zacząłem mieć problem z handcent sms (odinstalowałem i ściągnąłem "go sms" - problem wystąpił ponownie). Chodzi o to, że czasem nie mogę wysłać sms z aplikacji systemowej oraz z w/w. Najgorszy problem jest z aplikacjami alternatywnymi tzn na pasku pokazuje się informacja, że nie można wysłać wiadomości i za to pobierana jest opłata 0,62 PLN, tak jakby telefon wysyłał jakiegoś smsa na numer specjalny (50 gr + vat). Nie wiem czy to tylko przypadek ale większość numerów miałem zapisane z prefiksem 48 bez + i myślałem, że to powoduje problem jednak po szczegółowej analizie na inne numery bez prefiksu także nie mogłem smsów wysyłać i oczywiście za każdą informację o niewysłanej wiadomości pobiera mi opłatę. Ok 60 pln poszło z konta w kilka dni mimo wykupionych pakietów sms. Czy ktoś z Was spotkał się może z podobnym problemem? Oczywiście numer centrum sms jest poprawny, soft brandowany z plusa v20a.

Edytowane przez Grzybecki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    WueRZet
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    sadsadasdasd[/warnt]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi