Skocz do zawartości
qspu

Wymiana szybki - wymiana, wycena dyskusja ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze 525 zł to cena do przebolenia. W sumie mniej niż wymiana Super Amoledów w Samsungach, a ekran jest zjawiskowy :).

Wysłane za pomocą LG G2 przez TWRP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KriX

Ponad zjawiskowy jest tylko OLED i jego kolory :-P

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Mój egzemplarz zaliczył pechowe lądowanie na betonie, słuchawka spadła na ziemię prawym dolnym rogiem obudowy. Posypał się dotyk - działa jedynie przycisk Home i przy dłuższym przytrzymaniu ekran w lewym dolnym rogu. Pozostałe miejsca ekranu nie reagują na żaden dotyk ani przesuwanie.

Wyświetlacz zdaje się jest OK. Nigdzie się nie rozlał, wyświetlany jest prawidłowo każdy pixel. Pytanie, co zrobić, by przywrócić telefon do stanu sprzed awarii? Wystarczy, jak zakupię sam dotyk (digitizer), skoro LCD jest cały, czy trzeba cały panel?

Np. ten: DOTYK SZYBKA DIGITIZER LG G2 D802 ORYGINAŁ NOWY (4152574926) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pytanie drugie, kto mi to zrobi profesjonalnie na Górnym Śląsku? Ktoś może w tym regionie polecić sprawdzony serwis, który nie cwaniakuje, tylko solidnie wymieni dotyk?

Dzięki za wszelką pomoc

Spoiler

post-303720-14255745447296_thumb.jpg

Edytowane przez Daniel.
    Dodano spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana całości, najlepiej/najtaniej w serwisie LG i zostanie Ci jeszcze gwarancja.

Coś ponad 500zł. Było na forum, poszukaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sztil4
    Napisano (edytowane)

Panowie POMOCY

WRZUTA - LG G2 SZTIL4

LCD jest cały część dotyku tez działa proszę o pomoc w zakupie digitizera,lcd

LCD + DOTYK LG D802 G2 RAMKA CZARNY ORYGINAŁ SKLEP (4241372603) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -- wymienię sam

ORYG.WYŚWIETLACZ IPS HD LCD LG G2 D802 BLACK/WHITE (4213374866) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. -- wymienię sam

która z tych aukcji wybrać proszę o pomoc czy nowy lcd będzie oryginalny i lepszy czy lepszym rozwiązaniem okaże się lcd z ramka w stanie 9,5/10

Edytowane przez sztil4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shail

Jak oceniacie to uszkodzenie? Wyświetlacz do wymiany czy może odpięta taśma? Dodam że uszkodzenie powstało w wyniku upadku telefonu z około 50 cm. Nie był zalany.

Jeżeli się ktoś zna proszę o wycenę naprawy i wycenę wartości takiego uszkodzonego telefonu. Pozdrawiam

Spoiler

aqTjGzR.jpg

Edytowane przez Daniel.
    Dodano spoiler.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Deragon

Wyświetlacz + panel to jest jakieś 400-500zł w serwisie LG i gwarancja zostaje.

Ale jeśli po telefonie nie widać upadku to ja bym próbował oddać go po prostu na gwarancję, że po prostu "samosię stało". Jeśli widać to serwis.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

po telefonie nie widac ,ale felga wskazuje ze to nie bylo 50cm :PP:PP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rambdal

Oddaj na gwarancję, nie baw się w tanie serwisy bo oni często pozmieniały części.

Wysłano z Walkman-a

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podepne się tutaj bo mam też problem z wyswietlaczem, tzn mam po prawej stronie na wysokości slotu od karty sim małą strzalke w lewą stronę, myślałem na początku ze to się pojawia tylko przy jakiejś aplikacji, ale dzisiaj zauważyłem że ona jest wszędzie. Mam nadzieję że to nie są jakieś dead pixele, bo telefon mam jakieś 3 dni. Nie ma żadnego roota itp. Zalacze zdjęcie później jak uda mi się to uchwycić.

Btw. Telefon mi nie spadł ani razu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi